text.skipToContent text.skipToNavigation

XIAOMI Akıllı Saatler Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saatler
MARKALAR

Akıllı Saatler için 0 ürün bulundu

Xiaomi akıllı saat

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan elektronik cihazlarda da değişim gözlenir. Saatler ilk zamanlarda analog olarak varken yakın geçmişte dijital saatler kullanıcılar ile buluştu. Bir dönemin efsane buluşu olarak görülen dijital saatler de artık yerini yenilerine bıraktı. En yeni teknolojilerden biri ise akıllı saatlerdir. Akıllı saatler, giyilebilir teknoloji olarak piyasaya sunulur. Giyilebilir teknoloji cihazları arasında başta gelen akıllı saatler, kullanıcılarına pek çok özelliği aynı anda sunar. Sadece saat değil; aynı zamanda bir adım sayar, su kontrol cihazı ve hesap makinesi olabilmektedir. Hepsinden önemlisi ise akıllı saatler ile telefon görüşmesi yapılabilir. Her modelde farklılık göstermekle birlikte gelen mesajlar görülebilir, okunabilir ve cevap verilebilir. Xiaomi akıllı saatler de sahip oldukları özelliklerle teknoloji piyasasının önemli ürünlerinden biri haline geldi.

Xiaomi akıllı saat özellikleri

Xiaomi akıllı saat ve akıllı bileklik modelleri genel anlamda ortak özelliklere sahiptirler. Bluetooth özelliği olması nedeniyle cep telefonlarına bağlı olarak çalışırlar. Atılan adımlar, yapılan sporlar ve hareket değerleri cep telefonundaki Mi Fit uygulamasına kayıt olmaktadır. Xiaomi saat ve bileklikleri farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcıya ulaşır. Özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir. Böylece her bütçeye uygun bir Xiaomi giyilebilir teknoloji ürünü bulmak mümkündür. Yalnızca adımsayar özellikli olanlar daha uygun, tüm özellikleri barındıranlarsa daha yüksek fiyatlı olabilir. Her ürün suya dayanıklı değildir. Satın alırken özelliklerini dikkatle incelemekte yarar vardır. Tüm akıllı saat ve Xiaomi akıllı bileklik modellerinde saati görmek mümkündür. Dolayısıyla bileklik alındığında da aynı zamanda bir saat işlevi görür. Telefon ve mesaj bildirimleri ile anında iletişimi kolaylaştırırlar. Aktif spor yapan kişiler için ideal ürünler arasındadır.

Xiaomi akıllı saat fiyatları

Giyilebilir akıllı teknolojiler arasında pek çok firma yer alırken Xiaomi sunduğu fiyat/performans ile bir çok marka arasında kendine önemli bir yer bulmuştur. Xiaomi akıllı saat fiyatları, model ve özelliklere göre değişim gösterir. Her bir modelin farklı özellikleri vardır. Bu özellikler, saati öne çıkarır ve fiyatını belirler. Belirlenen fiyatlar zaman içerisinde aşağı ve yukarı olarak değişiklik gösterir. Teknosa.com üzerinden yapılacak alışverişlerde Xiaomi saat fiyatlarını güncel olarak görmek mümkündür. Xiaomi akıllı saat modelleri arasında hem bileklik gibi görünen hem de normal analog saati anımsatan modeller de yer alır. Dıştan bakıldığında standart bir analog saat görünümü olan Xiaomi Amazfit Pace 2 akıllı saat, kendi markası içindeki diğer modeller arasında dikkat çekenlerden biridir. Akıllı saatlerin bilekliklere göre çok daha fazla fonksiyonu vardır. Bu sebeple Xiaomi saat fiyatları yüksekken akıllı bileklik fiyatları saate oranla daha uygun olmaktadır.