text.skipToContent text.skipToNavigation

SONY LED TV Televizyonlar Fiyatları ve Modelleri

LED TV Televizyonlar
MARKALAR
FİYAT
Renk
HD Türü
Görüntüleme Teknolojisi
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

LED TV Televizyonlar için 17 ürün bulundu

%7 7.399 TL 6.879 TL
%10 5.299 TL 4.779 TL
%11 7.499 TL 6.679 TL
%21 16.999 TL 13.499 TL
%12 16.499 TL 14.499 TL
%19 25.999 TL 20.999 TL
%17 29.999 TL 24.999 TL
%11 26.999 TL 23.999 TL
%13 19.999 TL 17.499 TL
%25 13.999 TL 10.499 TL
%14 14.499 TL 12.499 TL
%9 5.499 TL 4.999 TL
Fırsat
Outlet
%15 6.399 TL 5.439,15 TL
Fırsat
Outlet
%20 13.397 TL 10.717,60 TL
Fırsat
Outlet
%15 14.499 TL 12.324,15 TL

Sony Televizyonlar

Televizyonlar çağımızın vazgeçilmez elektronik aletlerinden biridir. Günümüzde hemen her evde ve hatta iş yerinde en az bir adet televizyona rastlamak mümkündür. Kullanım yerleri çok genişlemiştir. İlk zamanlarda yalnızca evlerin salonlarında olan televizyonlar, şimdi ise evin tüm odalarına kadar yayılmıştır.
Televizyonların da belli özellikleri vardır. Firmalar, her geçen yıl kalite ve özellik olarak televizyon modellerini daha ileri taşımaktadır. Daha geniş ekranlar, LED TV'ler, Smart TV modelleri, LCD ekranlar aranan özellikler arasında yer almaktadır. 3D özelliği olan televizyon modelleri de üç boyutlu bir deneyim yaşamak isteyenler için idealdir. Günümüzün son teknoloji televizyon modelleri arasında UHD TV'ler yer almaktadır. 4K ve 8K olarak renk kalite seçenekleri mevcuttur. Curved TV ile QLED TV modelleri ise son teknoloji olarak kullanıcı ile buluşan modellerdendir. Yeni nesil modeller arasında internete uyumlu, internet bağlantılı olan televizyonlar vardır. Sony Android televizyonlar eski televizyon alışkanlıklarını unutturup kullanıcıya yeni bir deneyim yaşatır.
Sony, geçmişi uzun yıllara dayanan bir markadır. Televizyon konusunda da en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Sony, 1946 yılında Japonya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, teknolojiye dair her alanda gelişme göstermiştir. Hatta 2000'li yılların başında yapılan bir ankette, en çok tercih edilen marka seçilmiştir. Sony markası dünya pazarında ilk beş marka arasında yer almaktadır. Ve prestijli ürünler üreterek ticari hayatına devam etmektedir. Müşteri yelpazesi oldukça geniş olan Sony markası, kurulduğu yıldan bu yana müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Üretmiş olduğu pek çok televizyon modelleri arasından Sony 4K televizyonlar, en çok tercih edilen yeni nesil televizyon modelleri arasındadır.


En çok tercih edilen Sony televizyon modelleri


Sony 55XF9005 4K Ultra HD Smart LED TV modeli, markanın en dikkat çeken ürünleri arasında yer almaktadır. Üstün teknolojik özellikleri ile satış seviyesi oldukça yüksektir. 55 inç 140 cm ekranı ile evlere değişik bir hava yaratmaktadır. Ultra HD (4K) ekran tipi ile her yayını daha canlı ve daha kaliteli izlemek mümkündür. Yüksek çözünürlüğü sayesinde, internet bağlantılı görüntülerde dahi, görüntü kalitesi bozulmamaktadır. Android işletim sistemine ve 100Hz hıza sahiptir. Üstelik harici disk ile yayın kaydetme özelliği de mevcuttur. 16 GB dahili hafızası vardır. 20 w yüksekliğinde ses sistemi mevcuttur. Bu özelliği de yoğun tercih sebeplerinden biridir. Üstelik pek çok oyun konsolu ile de uyumlu olması sahip olduğu avantajlardan biridir. Eşsiz eğlenceli anlara sahiplik edecek bir üründür.
Sony KD65XF9005 4K Ultra HD Smart LED TV modeli de Sony televizyonları arasındaki en gösterişli ve en pahalı modellerden biridir. 65 inç 164 cm LED tipi ekrana sahip olan bu model ile sinema keyfini evlere taşımaktadır. İnce ve zarif görüntüsü, canlı ekran çözünürlüğü ile tüketicileri kendine hayran bırakmaktadır.
Sony 49XF7586 BAEP 4K Ultra HD Smart LED TV modeli de yoğun olarak tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Diğer modellerine oran ile fiyat olarak biraz daha uygun fiyatlıdır. 49 inç 123 cm ekrana sahiptir. Android işlemci sistemi ile çalışan bu modelin görüntü tarama hızı 400Hz'dir. Wi-Fi ve USB bağlantıları mevcuttur. 20 w ses çıkışı vardır. Pek çok kullanıcı tarafından olumlu eleştiri almış modeller arasındadır.
Sony 49XF8096 4K Ultra HD LED TV modeli de uygun fiyatlı modeller arasında yer almaktadır. Üstün teknoloji ve Sony kalitesi bu modelde de mevcuttur. 49 inç 123 cm ekrana sahip olan bu modelde 16:9 ekran formatı bulunmaktadır. Dört HDMI girişi bulunan televizyonda görüntü tarama hızı 400Hz'dir. Android işletim sistemi ile çalışmaktadır. Smart TV, Tuner ve Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. Ürün ağırlığı ortalama 12.2 kilogramdır.
Sony Bravia 46R452A UsbMovie FULL HD (EDGE) LED TV modeli de en uygun sayılabilecek modeller arasında yer almaktadır. 46 inç 117 cm ekran büyüklüğüne sahip bu modelde iki adet HDMI girişi bulunmaktadır. Zarif yapısı ile göze hitap eden bir modeldir. Full HD çözünürlüğüne sahip olması tercih edilme sebeplerinden biridir.
Sony KD75XE8596BAEP 4K Ultra HD Smart LED TV modeli de son zamanların en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. 75 inç 190 cm boyutunda geniş ekranı ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Özel zarif tasarımı ve ince yapısı ile göze çarpan bir modeldir. 4K Ultra HD çözünürlüğü ile bütün yayınları en canlı ve en parlak hali ile izlemek mümkündür. Üründe dahili uydu alıcı ve DLNA özelliği de mevcuttur. LED görüntü teknolojisi ve Android işlemci sistemi ile çalışan bu modelin görüntü tarama hızı 1000Hz'dir. Smart TV ve Wi-Fi bulunmaktadır Ürünün ağırlığı ortalama 34.1 kg ağırlığındadır.


Sony LED TV fiyatları


Sony televizyon fiyatları diğer marka ve modellere göre farklılık göstermektedir. Ancak en kaliteli parçaları ve göz dolduran tasarımı ile ederi oldukça fazladır. Fiyat olarak bütçesi düşük kesime de hitap eden modelleri mevcuttur. Her bütçeye uygun televizyon modellerine Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com'dan ulaşılabilmek mümkündür. Teknoloji harikası olan Sony televizyonlarının hemen hemen her modeline Teknosa mağazalarında ulaşmak mümkündür. Sony LED TV'lerde iki yıl garanti süresi bulunmaktadır. Garanti süresini isteğe göre uzatma imkanı vardır. Üstelik ürünleri Teknosa'nın sunduğu bir ayrıcalık olan Tekno garanti ile de koruma altına almak mümkündür.


Sony televizyon kullanıcı yorumları


Sony televizyonları kullanıcıları Sony'nin üstün teknolojisinden oldukça memnun olduğunu söylemektedirler. En büyük tercih nedenlerinden biri, pek çok modelinin ekran çözünürlüğünün yüksek olmasıdır. Bir diğer tercih nedeni ise zarif duruşu ve özel tasarımı ile göze hitap ediyor olmasıdır. Uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanılabilir olması da tercih nedenleri arasında yer almaktadır.
Sony LED TV'lerde aranan en büyük özelliklerden biri de ses çıkış ve görüntü tarama gücüdür. Çoğu modelinde Android işletim sistemi mevcut olan Sony televizyonlarında ses sistemi oldukça yüksektir. Ayrıca görüntü tarama hızı piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslama yapıldığında oldukça kaliteli olduğu gözlenmiştir.


Sony Televizyonları Teknosa


Sony televizyonlarının tüm modelleri Teknosa mağazalarında mevcuttur. Pek çok ürünün teşhir ürünü de mağazalarda yer alıyor. Deneme ve test etme imkanı vardır, istenildiğinde gidilip mağazada yerinde görülebilir. Cihaz ister mağazadan teslim alınıp ister de eve teslim şeklinde yapılabilir. Ancak garanti kapsamına dahil olması adına, cihaz kurulumunun mutlaka servis tarafından yapılması gerekiyor. Mağaza stoklarında bitmiş olan ürünlere Teknosa.com sitesi üzerinden ulaşıp sipariş vermek de mümkündür. Ayrıca Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da ödeme konusunda çeşitli imkanlar kullanıcılara sunuluyor. Nakit ödeme, kredi kartı ile tek çekim, kredi kartına taksit ve tüketici kredisi gibi satış seçenekleri bulunmaktadır. Ürüne isteğe bağlı kasko yapma avantajı da mevcuttur. Teknosa mağazalarından satın alınan tüm ürünler fatura ve garanti belgesi ile teslim edilmektedir. Mağaza çalışanları güler yüzlü ve sıcak yaklaşımları ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmişlerdir. Dilek ve öneriler için Teknosa.com adresi üzerinden e-posta yazılabilir. Teknosa mağazaları Türkiye'nin her şehrinde ve her ilçesinde çok sayıda bulunmaktadır. Teknosa.com üzerinden müşteriler, kendilerine en yakın Teknosa mağazasını bulup, en uygun fiyatlı Sony televizyonları mağazada da inceleme imkanına sahiplerdir.