text.skipToContent text.skipToNavigation

Telefon Fiyatları

Cep Telefonu
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
Dahili Hafıza
Arka Kamera
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT
Ekran Boyutu

Cep Telefonu için 39 ürün bulundu

Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat

Samsung Telefonlar

2016 yılında zenginleştirilen kullanıcı deneyimleri ve akıllı ürün becerilerini sunarak küresel cep telefonu pazarında üst sıralara yükselen Samsung, pazardaki liderliğini pekiştirmiştir. Akıllı cep telefonu modellerine ek olarak, düşük ve orta fiyatlı ürünleriyle de dünya çapındaki geniş pazarda olumlu geri bildirimler almaktadır. Samsung, telefon pazarının yanı sıra hizmet portföyünü; mobil ödeme, güvenlik çözümleri gibi konularda genişleterek pazardaki rekabet gücünü artırırken ürün yelpazesini giyilebilir ürünler ve aksesuarlarla güçlendirmeye devam ediyor. 2017 yılında küresel ürün yelpazesinin çeşitliliği stratejisini uygulamak için pazar koşullarını baştan sona analiz ederek tüketici deneyimi sunmak için önemli inovasyonlar yapılıyor.

En uygun Samsung cep telefonları

Uygun fiyatlı akıllı telefon isteyenler için Samsung farklı model seçenekleri sunuyor. Samsung J serisi göze çarpan uygun modeller arasında. Galaxy J Serisi içinde tasarım olarak Samsung akıllı telefonların amiral gemilerinden olan Note 2 modeline çok benzeyen J7 telefonda yer alıyor.

Samsung cep telefonu fiyatları

Teknosa cep telefonu fiyatları konusunda 200'den fazla seçenekle akıllı telefon sahibi olmak isteyenlere farklı alternatifler sunarak bütçelerine göre seçim yapabilme şansı tanıyor. Telefon fiyatları filtreme özelliği sayesinde de aranan telefona daha kolay ulaşılabiliyor. Filtreleme özelliğine sadece fiyat değil istenen marka, ekran boyutu, işletim sistemi gibi koşullar da eklenebiliyor. Örneğin sadece Samsung telefon fiyatları şeklinde arama yapılabilir.