text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG Akıllı Saatler Fiyatları ve Modelleri

Akıllı Saatler
MARKALAR
FİYAT
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Akıllı Saatler için 15 ürün bulundu

%5 1.999 TL 1.899 TL
%5 2.199 TL 2.099 TL
%21 1.299 TL 1.029 TL
%8 1.299 TL 1.199 TL
%8 1.299 TL 1.199 TL
Fırsat
Outlet
%20 1.699 TL 1.359,20 TL

Samsung Akıllı Saat

Teknoloji artık birçok alanda olduğu gibi takılarda da karşımıza çıkıyor. Akıllı saatler son dönemlerde oldukça revaçta olan giyilebilir teknoloji ürünleri arasında. Günlük hareket, kalori, uyku ve nabız gibi birçok alanda takip yapmayı sağlayan akıllı saatler; çeşitli eklentilerle birçok uygulamayı kolunuza taşıyor. Kimi zaman telefonu kullanmaya dahi gerek bırakmayacak kadar özelliğe sahip olan akıllı saatler, kullanıcılarının hayatını son derece kolaylaştırıyor. Birçok teknoloji ürününde olduğu gibi, Samsung akıllı saatlerde de oldukça iddialı ürünler ortaya koyuyor. Ürettiği akıllı saatler ile gerek tasarım gerekse özellik olarak birçok alternatifinin önüne geçiyor.

Samsung Akıllı Saat Özellikleri

Samsung akıllı saatler, ilk olarak tasarımı ile ön plana çıkıyor. Samsung akıllı saatlerde oval bir tasarımdan yana hareket ediyor. Alternatif markaların ürünlerinde kullandığı köşeli tasarıma nazaran klasik saatlere daha benzer olan bu akıllı saatler, teknoloji severlerin de büyük beğenisini topluyor. Ayrıca bu cihazlar gövdelerinin metal tasarımları ile de oldukça şık bir görünüm elde ediyor. Samsung akıllı saatlerin oval tasarımın yanında dikkat çeken bir başka özelliği ise döner çerçeveye sahip olmaları. Samsung'un Gear S3 ile gelen ve kullanıcıların büyük beğenisini, hatta hayranlığını, ortaya çıkaran döner çerçeve; saatin menülerinde hızlı ve kolay bir geçiş sağlıyor. Bu özellik artık Samsung'un karakteristik bir parçası haline geldi. Samsung ürettiği akıllı saatlerde, kendisine ait olan Tizen OS işletim sistemini kullanmayı tercih ediyor. Yaygın olarak kullanılan Android Wear işletim sistemini tercih etmeyen Samsung, kendi geliştirdiği bu işletim sistemini akıllı saatlerinde ısrarla kullanmaya devam ediyor. Tizen OS, kendisine ait marketinde çeşitli uygulamaların saat için tasarlanmış versiyonlarını barındırmakta. Henüz çok geniş bir yelpazeye sahip olmasa da önemli ve çok kullanılan uygulamaları içinde barındırması ile kullanıcıları tatmin edecek bir seviyeye sahip.

Samsung Akıllı Saat Modelleri

Samsung akıllı saat serisine Gear modeli ile başladı. Bu seriyi Gear S2, Gear Sport, Gear S3 Classic ve Samsung Gear S3 Frontier ile devam ettiren Samsung'un en son çıkardığı model ise Samsung Galaxy Watch olarak piyasaya sürüldü. Samsung Gear S2, markanın akıllı saat kimliğini ortaya koymaya başladığı cihaz olarak dikkat çekiyor. Hareket, uyku, kalori, nabız kontrolü vb. standart özellikler gibi bir akıllı saatten beklenebilecek birçok özelliği içinde barındıran bu saat; klasik kol saatleri formundaki tasarımı ile Samsung'un üreteceği akıllı saatler hakkında ilk izlenimi de ortaya koymuş oldu. Gear S2 modelini daha spor bir görünüme sahip olan Gear Sport modeli takip etti. Bu modelde saat tasarımını daha spor bir görünüme kavuşturan Samsung, arayüzünü de daha hızlı kullanılabilir bir hale getirdi. Samsung'un akıllı saat piyasasında en çok dikkat çeken markalardan olmasını sağlayan Samsung Gear S3 serisi ise iki farklı tasarıma sahip. Klasik bir görünüme ve metalik bir gövdeye sahip olan Samsung Gear S3 Classic ve şık ve spor bir görünüme sahip olan Gear S3 Frontier, akıllı saat kullanıcıları için oldukça dikkat çekici bir konuma yükseldi.