KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Back to School

Okula dönüş için gerekli olan her şey Teknosa’da! Özel olarak derlenen Back to School ürünleri sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsin.

İlkokul - Lise Öğrencileri İçin Renkli ve Rahat Ürünler

Evde veya okulda, ders zamanı geldi çattı! Her öğrencinin ihtiyacı olan okul ürünleri, Teknosa’da! Kırtasiye ürünleri, laptop, tablet, çalışma masası ve sandalyesi gibi her sınıftan öğrencinin her an kullanacağı ders çalışma ürünleriyle rahatlık sizinle.

Modern eğitim sürecinin önemli bir parçası olan yeni nesil teknolojik aletler, bilgiye hızla ulaşabilmene olanak tanıyor. Online eğitim veya bir diğer adıyla uzaktan eğitim için olmazsa olmaz işlevsel kullanım özellikleri ile öne çıkan tabletler ve akıllı telefonlar, zengin multimedya seçenekleri ile göz dolduruyor. EBA üzerinden online ders takip ederken ihtiyacın olan hıza ulaşmanı sağlayan son teknolojik modeller ile derslerden geri kalma!

Ödevlerinizi tamamlarken kullanabileceğiniz kırtasiye malzemeleri, yazıcılar gibi tamamlayıcı ürünlerle ders keyfinizi artırabilir, renkli bir çalışma sistemi kurabilirsiniz. Derslere ayrı renkler atayarak keyifli bir düzen oluşturabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerinin Olmazsa Olmazları

Back to School dönemi, henüz okullar açılmadan eksikleri tamamlayabilmen için harika bir zaman! Küçük ev aletleri ve beyaz eşyalar ile yaşadığın ortama harika dokunuşlar ekleyebilirsin. Bilgisayar, oyun konsolu ve farklı multimedya birimlerini bağlayabileceğin geniş ekran bir LCD/LED TV sayesinde sevdiklerinle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsin.

Rahat bir sırt çantası, hem günlük kullanımda hem de okul hayatında gerekli oluyor. Kampüsün bir ucundan diğer ucuna yürürken sırtında konforlu ve ergonomik bir çantanın bulunması yükünü önemli ölçüde hafifletiyor. İçerisinde ekstra cepler ve özel bölmeler bulunan sırt çantalarına; laptop, tablet, cep telefonu, kalem ve gözlük gibi hassas eşyalarını yerleştirebilmen de mümkün oluyor. Ayrıca, ödevlerini ve önemli belgelerini sakladığın USB bellekleri ufak bölmelerin içinde rahatlıkla taşıyabilirsin. Teknosa’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabileceğin farklı kulaklık çeşitleri sayesinde okul yolundaki zamanlarını daha eğlenceli bir hale de getirebilirsin.

Dizüstü bilgisayar çeşitleri ve masaüstü bilgisayar modelleri, ödevlerini rahat bir şekilde tamamlayabilmene imkân tanıyor. Çalışma istasyonları olarak da bilinen yeni nesil laptoplar, mimarlık ve mühendislik uygulamaları için esnek çözümler sunuyor. Teknosa ayrıcalıkları ile sunulan, oyun klavyeleri ve mouseları ile mükemmelleştirebileceğin oyun bilgisayarları da hem mükemmel render alabilmeni hem de güncel oyunları üst düzey grafik performansı ile çalıştırabilmeni sıradan bir iş haline getiriyor.

Lazer yazıcılar ve tarayıcılar ise okul dışı çalışma ortamlarında yazılı belge alabilmeni kolaylaştırıyor. Çok yönlü fonksiyonlara sahip olan yazıcı modelleri; hazırladığın proje, tez ve ödevler için hızlı bir şekilde çıktı alabilmeni sağlıyor.

Okullar ne zaman açılıyor sorularıyla birlikte okula dönüş telaşının başladığı bu günlerde, kendine ya da sevdiklerine güzel bir hediye vermek istiyorsan, onlara eğitim hayatında yardımcı olabilecek teknolojik ürünler oldukça iyi bir tercih olacaktır.