text.skipToContent text.skipToNavigation

Kampanyalar

Teknosa Kampanyaları

Teknosa telefondan, bilgisayara, beyaz eşyadan , televizyona, küçük ev aletlerinden, tablete, oyun konsollarından, kişisel bakım, ürünlere kadar bir çok kategoride aradığınız ürünü size sunuyor.

Teknosa’nın avantajlı dünyasına dahil olarak teknosa kampanya ve teknosa indirim fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Teknosa, Apple, Samsung, Asus, LG, Philips, Sony, Vestel, Dyson, Acer, Casper, Xiaomi, Huwei, Preo, Braun, HP, Altus, Electrolux, Lenovo gibi dünyaca ünlü markaların en son teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle sizlere sunuyor.

En yüksek kaliteli ürünleri en avantajlı fiyatlarla almayı isteyen tüm kullanıcıların uğrak noktası teknosa.com, tüketiciler tarafından çok aranan Apple iPhone, Samsung Galaxy, Macbook Pro, iPad ürünlerini her an kullanıcısına sunuyor.

Cep telefonları en uygun fiyat avantajlarıyla teknosa.com’da kullanıcıya sunuluyor. Cep telefonu arayan kullanıcıların en çok aradığı Apple iPhone telefonlar ve Samsung Galaxy telefon modellerinin yan ısıra Huawei telefon, Xiaomi telefon modelleri de teknosa.com’da incelenip satın alınabiliyor.

Bilgisayar dünyasının en çok tercih edilen Apple Macbook, Apple iMac, HP Pavilion, Casper Excalibur, Lenovo Legion, Casper Nirvana gibi modellerini en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor. Kullanıcılar Intel işlemci serisinin en güncel ürünlerine ulaşabildiği gibi AMD işlemcili notebook modellerini de tercih edebiliyor.

Televizyon modellerinden ister 4K Ultra HD modelleri isterlerse HD modelleri tercih edebilen kullanıcılar Samsung Televizyon, LG Televizyon, Philips Televizyon, Grundig Televizyon ve Sony Televizyon modellerini dilediği gibi inceleyebiliyor.

Teknosa yaptığı indirim ve kampanyalarla herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyimi sunmayı hedefliyor.