text.skipToContent text.skipToNavigation

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

  • Ürün iadelerini ister mağazalarımızdan isterseniz depomuza kargolayarak yapabilirsiniz!
  • Faturanız ile birlikte paketinizi en yakın Teknosa mağazasına teslim edebilir veya
  • UPS Kargo ile EY6521 kargo kodunu kullanarak bize ücretsiz gönderebilirsiniz .

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge


Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

En gelişmiş iAdapt 3.0 navigasyonu, boyut sınırı olmaksızın evinizin tüm alanlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba i7, engelleri, mobilya tiplerini tanıdığı ve buna göre en iyi temizleme yöntemini geliştirdiği bir navigasyon sistemine sahiptir. Smart Imprint haritalama sistemi sayesinde, Roomba her odayı tanıyacak ve böylece robotun ne zaman ve hangi odayı temizleyeceğini siz belirleyeceksiniz.

Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

iRobot HOME mobil uygulamasıyla, nerde olursanız olun temizliği başlatabilirsiniz

Robotunuzu, örneğin iş yerinizden veya tatildeyken bir akıllı telefon veya tablet kullanarak rahatça kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın ve robotunuz çalışmaya başlasın.

İşlev:
Akıllı Imprint Haritalama
İlk olarak, Roomba i7 özenle gösterilen alanı dikkatle eşler. Harita uygulamaya kaydedildikten sonra, her odanın sınırlarını ayarlayabilir ve adlandırabilirsiniz. Böylece, robotunuzun her zaman temizlemesi gereken alan üzerinde mutlak kontrole sahip olursunuz. Robot 10 farklı harita kaydedebilir.

Temizliği planlama
Imprint teknolojisi sayesinde, her oda için ihtiyaçlarınıza göre bir temizlik programı belirleyebilirsiniz.

Çift temizlik
Roomba, tüm yüzeyleri iki kez temizler. Özellikle küçük çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde daha kapsamlı temizlik yapmanın farkına tanık olacaksınız.

Bilgi:
Robot bakımı
Uygulama, çöp kutusunun boşaltılması gerektiğinde veya fırçaların veya robotun diğer bölümlerinin temizlenmesi gerektiği durumlarda sizi uyarır. Ayrıca, bu tür bir bakımın nasıl yapılacağına ilişkin talimatları da yine uygulamada bulabilirsiniz.

Yardım
Yardım bölümü, sık sorulan soruların cevaplarını, eğitim videolarını ve teknik destek irtibatlarını sağlar. Robot hakkında başlıca özellikler ve gelişmiş özellikler ile ilgili bilgileri içerir. Aynı zamanda resimli kullanıcı kılavuzu da içeren bir hızlı kullanım kılavuzu da içerir.

Uygulama Geçmişi
Akıllı uygulama, bireysel temizleme döngülerinin raporlarını saklar.


Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

iRobot Roomba i7, hava akımını dönen fırçalar arasında dar bir aralığa konsantre eden patentli üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile çalışır. Bu, havanın olağanüstü bir şekilde hızlanmasına neden olur ve yüksek verimli bir motorla birlikte, emiş gücü 10x kat artar*.

1. Döner yan fırça
Robotun yan fırçası, mobilyaların etrafındaki, duvarlardaki, oda köşelerindeki ve ulaşılması zor diğer tenha yerlerdeki boşlukları mükemmel bir şekilde temizler.

2. Karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça
Özel lamelleri olan iki adet ters dönen lastik fırçanın patentli sistemi, her türlü sert zemin ve halıdaki kiri toplar. Sert zeminlerde, fırçalar doğrudan toplama haznesine kir çeker. Halıları temizlerken, kir önce halı elyafından gevşetilir ve ardından toplanır.

3. Emiş gücü yüksek motor
Tozu yüksek performans ile temizleme, emiş gücü yüksek bir motor ile sağlanır motoru ve verimi yüksek AeroForce filtresi etkili bir filtreleme sağlar.

* iRobot Roomba 600 serisi ile karşılaştırıldığında

Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi

Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi

Toz haznesinin kendi kendine kir boşaltması eşi görülmemiş bir rahatlık sağlar. Clean Base şarj ve temizleme istasyonu ile birlikte Roomba i7, size haftalarca temizliği unutturacak. İstasyonun içindeki tek kullanımlık kir torbası, robotun 30 toz haznesine kadar kiri saklayabilir. Bu pratik işlem sayesinde, toz ve kirlerin çevreye eve dağılmasını önler. İstasyondaki gösterge, kir torbası değiştirme zamanı geldiğinde sizi uyarır.


Temizlik sırasında şarj etme

Roomba i7, batarya durumunu akıllıca izler ve gerekirse kendisini şarj istasyonuna yönlendirir. Şarj işlemini tamamladıktan sonra, işi bitinceye kadar kaldığı noktadan temizliğe devam eder.


Li-Ion batarya

Bu lityum pilin avantajı, yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü olmasıdır.


Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Robotun altına yerleştirilen sensörler, altındaki boş alanı güvenli bir şekilde tanır böylece robotunuzun merdivenlerden veya diğer yüksek alanlardan düşmesini engeller.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.


Yıkanabilir AeroForce toz haznesi

Roomba'nın yıkanabilir bir toz haznesi vardır, bu nedenle bakımı da çok kolaydır.


SPOT programı - bölgesel temizlik için ideal çözüm

Çok pratik olan SPOT programı faraşınızı ve el süpürgenizi müzeye gönderecek. Manuel aktivasyondan sonra, robot 1 m² çapında bir alanı iyice temizler- örneğin mutfakta şeker dökmek veya lobiyi rahatça temizlemek istiyorsanız bu program tam size göre.


Hassas temaslı tampon

Hassas temaslı tampon mobilyanıza karşı yumuşaktır. Örtü veya perde gibi görünen engelleri ayırt edebilir ve böylece yatağın altında ve perdelerin etrafında ve altında bile etkili bir şekilde temizliği gerçekleştirir.

Hassas temaslı tampon

Clean Base™Kir Boşaltma Sistemi

Clean Base™Kir Boşaltma Sistemi

Her temizlik bitiminde toz haznesini kendi kendine 30 hazne kapasitesi kadar kir, toz ve saç tutabilen atılabilir bir toz torbasına otomatik olarak boşaltır!


Şarj olma ve Temizliğe Devam Etme

Otomatik kir boşaltmaya geçmeden ve tekrar şarj olma ihtiyacı duymadan 75 dakikaya kadar kesintisiz temizlik yapar Şarjı bittiğinde istasyona geri dönerek kendini şarj eder ve kaldığı yerden temizliğe devam eder. Evin tamamını bitirene kadar!

Şarj olma ve Temizliğe Devam Etme

Tozla temasa son

Tozla temasa son

Robotun haznesini kapalı bir torbaya otomatik olarak boşaltır, böylece tozu hapseder, ve dağılmasına izin vermez


Imprint™ Akıllı Haritalama

Roomba® i7, evinizi tanıyarak hangi odaların ne zaman temizleneceğini seçme konusunda tam kontrol sahibi olmanızı sağlar

Imprint™ Akıllı Haritalama

Spot Programı

Spot Programı

Tencereden dökülen şekeri veya gevşek toprağı hızlıca temizlemeniz gerekirse, bu durumlar için pratik bir SPOT programı mevcuttur.
Aktive edildiğinde, robot 1 m2'lik alanı tamamen temizler ve kirlenmeden sonra hiçbir iz kalmaz.


Yıkanabilir Toz Haznesi

Temizlik bitiminde toz haznesinin temizliğini isterseniz yalnızca tozları boşaltarak isterseniz de yıkayarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Yıkanabilir Toz Haznesi

iAdapt® 3.0 Görsel Lokalizasyonlu  Navigasyon Sistemi

iAdapt® 3.0 Görsel Lokalizasyonlu Navigasyon Sistemi

Evinizin tüm çevresini verimli bir şekilde temizlemek için detaylı haritalama yapar


Premium 3-Aşamalı Temizleme Sistemi

İkili-Çoklu-Kauçuk Yüzey Fırçaları ve 10x vakum gücü* ile evcil hayvan tüyleri, toz ve kirin en zorlu halini bile derinlemesine temizler

Premium 3-Aşamalı Temizleme Sistemi

Dirt Detect™ Kir Saptama Teknolojisi

Dirt Detect™ Kir Saptama Teknolojisi

Bazı alanlar diğerlerinden daha fazla dikkat gerektirir - Dirt Detect ™ Kir Saptama Teknolojisi tam olarak nerenin daha fazla temizliğe ihtiyacı olduğunu bilir!


İkili-Çoklu Kauçuk Yüzey Fırçaları

Evcil hayvan tüyü mü? Sorun değil. Patentli fırçalarımız ve güçlü temizleme sistemimiz sayesinde kusursuz temizliğin keyfini süreceksiniz.

İkili-Çoklu Kauçuk Yüzey Fırçaları

Nerenin ne zaman temizleneceğine siz karar verin

Nerenin ne zaman temizleneceğine siz karar verin

Roomba® i7 ile isterseniz tüm katı isterseniz yalnızca belirlediğiniz odayı tek tuş ile istediğiniz zaman çalışmaya başlaması için ayarlayın.


Roomba®, mutfağı temizle

Mutfak mı kirlendi? Problem yok.
Roomba® i7 tüm odalarınızın yerini bildiği için Alexa veya Google Asistan’ınınız yardımıyla Roomba’yı mutfağa gönderin ve geri kalan herşeyi robotunuz sizin yerinize yapsın.

Roomba®, mutfağı temizle

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

Her yerden robotunuza bağlanın. Ya da robotun üzerindeki CLEAN tuşuna basın. Bu kadar basit.


Merdivenlerden düşmeyi engelleyici sensörler

Robotun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımyabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin üzerinde temizlemeye devam eder.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyici sensörler

Zemin ve halıların etkili temizliği

Zemin ve halıların etkili temizliği

Özel yüzeye sahip iki karşı dönen fırça , her türlü sert zemin ve halıdaki kirin tamamen temizlenmesini sağlar. Sert zeminleri temizlerken, kiri doğrudan toplayıcıya fırçalar. Halılar söz konusu olduğunda, ilk önce liflerden gelen artıklar serbest bırakılmakta ve daha sonra toplanmaktadır.


En son teknoloji ile dizayn edilmiş iRobot Roomba® i7 robot süpürgeyle, çağdaş robotiğin zirvesi evinize geliyor. Imprint akıllı haritalama özelliğine sahip benzersiz iAdapt 3.0 navigasyon sistemi sayesinde, kendisini mükemmel bir şekilde yönlendirir ve her zaman en iyi temizleme tekniğini uygular. Böylece, Roomba i7, ne kadar büyük olursa olsun, evinizin bütün alanlarını temizleyebilir. İRobot markasının çığır açan dönüm noktası niteliğindeki robot süpürgesi i7, toz haznesini kendi kendine otomatik kir boşaltma sistemi ile temizler.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Çalışma zamanı 75 dakika
Şarj süresi 1, 5 Saat
Paket içeriği
Temizlik fırçası Evet
Güç kablosu dahil Evet
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Ürün rengi Siyah
Ergonomi
Uzaktan kumandalı Evet
Ürün rengi Siyah
Ağırlık & boyutlar
Ambalaj derinliği 400 mm
Ambalaj genişliği 420 mm
Ambalaj yüksekliği 500 mm
Ağırlık 3370 g
Yükseklik 92, 2 mm
Performans
Wi-Fi Evet
Akıllı telefon uzaktan destek Evet
Vakumlu temizleme hava filtresi AeroForce
Özellikler
Şekil Yuvarlak
Uzaktan kumandalı Evet
Akıllı telefon uzaktan destek Evet
Güç kablosu dahil Evet
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Çalışma zamanı 75 dakika
Teknik detaylar
Ağırlık 3370 g
Akıllı telefon uzaktan destek Evet
Ambalaj tipi Kutu
Güç kablosu dahil Evet
Şekil Yuvarlak
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Çalışma zamanı 75 dakika
Şarj süresi 1, 5 Saat

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Bonus, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 60 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,25% 0 TL 175,53 TL 1.053,18 TL
2.000 TL 12 1,25% 0 TL 183,36 TL 2.220,32 TL
5.000 TL 24 1,25% 0 TL 249,62 TL 5.990,88 TL
7.500 TL 36 1,25% 0 TL 271,14 TL 9.761,04 TL
10.000 TL 48 1,25% 0 TL 293,75 TL 14.100,00 TL
15.000 TL 60 1,25% 0 TL 380,90 TL 22.854,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge Yorumları

5,0 1 Yorum Yapıldı
5
(1)
4
3
2
1