text.skipToContent text.skipToNavigation

iRobot Roomba 966 Robot Süpürge

  • Ürün iadelerini ister mağazalarımızdan isterseniz depomuza kargolayarak yapabilirsiniz!
  • Faturanız ile birlikte paketinizi en yakın Teknosa mağazasına teslim edebilir veya
  • UPS Kargo ile EY6521 kargo kodunu kullanarak bize ücretsiz gönderebilirsiniz .

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

iRobot Roomba 966 Robot Süpürge


•iRobot Home Uygulaması ile kontrol edebileceğiniz Wi-Fi bağlantılı Roomba (programlama, gözlemleme,sorun giderme)
•vSLAM® teknolojisi ile iAdapt® 2.0
•Görsel lokalizasyonlu ve haritalı navigasyon sistemi
•Odalar arası gezer (tüm seviyelerde)*
•Temizleme sonrası şarj istasyonuna geri döner (şarjını tamamlar ve temizliğe devam eder)
•Ön sensörleriyle hassas temaslı tampon
•Yükseklik sensörleri
•Kamera + optik zemin takip sensörleri
•Kir Saptama® 2: akustik ve kızılötesi sensörler*
•Tutarlı dolaşma ile odaklanmış temizlik
•Toz haznesi göstergesi
•3 adımlı temizleme sistemi | Kirleri Gevşetir | Kaldırır | Çeker
•Gri yan fırçalar & Tekerlek modülleri
•AeroForce® Temizleme Sistemi
•Neredeyse hiç bakım gerektirmez
•Kirleri gevşetip çekerek toplar
•600/700 serilerine göre %50 daha etkili temizlik
•Geniş kapasiteli toz haznesi*
•2.nesil motor(1. nesil motor gücünün 5 katı)
•Yüksek verimli AeroForce® filtre
•0.6L kapasite
•Geliştirilmiş dizayn / Kullanışlı tutma yeri
•Kontrol paneli: CLEAN / DOCK / SPOT
•Dahil olanlar :
•1 1800mAh Lithium-Ion Li+ batarya*
•1 otomatik şarj istasyonu Home Base®
•1 extra filtre
•1 extra yan fırça
•1 Sanal Duvar ®*
•2 AA batarya
•Şarj başına temizleme süresi:  1 saat 15 dakika
•Maximum şarj etme süresi: 2 saat
•Ürün toz torbası dolduğunda bilgi verir ve arzu ederseniz temizliği toz torbası dolduğunda bitirir.

Temizlenen alan büyüklüğü 185 m2'ye kadar
2130 mAh Li-Ion batarya
Şarj olma süresi 3 saattir
Şarj etme tüketimi 33 W max'a kadar
2 W'a kadar bekleme tüketimi
Boyutlar 351 x 92 mm
Ağırlık 4 kg
 
 


iRobot Roomba 966 Robot Süpürge

En yeni teknoloji ürünü Roomba 966, günlük toz ve kir istilasından kurtulmanıza yardımcı olur. Görsel lokalizasyon ve AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi ile hassas iAdapt 2.0 navigasyon, 185 m²'ye kadar mükemmel temizlik sağlar. iRobot HOME mobil uygulaması (Android ve iOS) ile Roomba 966'u istediğiniz zaman ve her yerde kontrol edebilirsiniz. Şimdiye kadar bildiğiniz alıştığınız temizliği unutun!

iRobot Roomba 966 Robot Süpürge

iAdapt® kamera

iAdapt® kamera

Kamera görsel lokalizasyon sağlar, böylece vSLAM teknolojisi robotunuzun haritasında görsel işaretler oluşturarak Roomba’nın kapsadığı alanı genişletir (Görsel lokalizasyon ve haritalama) ve evinizde yerini belirlemesini sağlayarak kaybolmasını engeller.


Optik yüzey izleme sensörleri

Yere bakan kamera, optik mouse sensörü gibi hareket eder. Halı ve kilim gibi zorlu yüzeylerde bile Roomba geometrik temizleme şeklini korur.

Optik yüzey izleme sensörleri

Jiroskop

Jiroskop

Cihazın ivmesi ve eğimini ölçen jiroskop teknolojisi sayesinde, robot yönünü hesaplar ve bu navigasyon ve haritalama sistemine katkı sağlar.


Jiroskop

Cihazın ivmesi ve eğimini ölçen jiroskop teknolojisi sayesinde, robot yönünü hesaplar ve bu navigasyon ve haritalama sistemine katkı sağlar.

Jiroskop

Görsel Navigasyonlu iAdapt 2.0

Görsel Navigasyonlu iAdapt 2.0

En gelişmiş navigasyon sistemi iAdapt 2.0, büyük bir dairenin veya evin mükemmel temizliğini kolayca yönetir. Roomba 966, engelleri ve münferit mobilya tiplerini tanıyan ve doğru şekilde temizlenmeyi seçen bir kameraya sahiptir. Zemin ne olursa olsun, Roomba 966, 185 m2'ye kadar alanın temizliğini yapacaktır.


Yüksek performanslı Lityum Batarya ve Kesintisiz Temizlik

Lityum batarya, Roomba 966'in 75dk‘ya kadar temizlemesini sağlar. Bir lityum bataryanın avantajı, yüksek kapasitesi ve uzun servis ömrü olmasıdır. Gerekirse, Roomba 966 kendisi şarj istasyonuna gider, şarj eder ve henüz bitirmediği yerden tekrar temizlemeye devam eder.

Yüksek performanslı Lityum Batarya ve Kesintisiz Temizlik

AeroForce® 3 Adımlı Temizleme Sistemi

AeroForce® 3 Adımlı Temizleme Sistemi

AeroForce 3 adımlı temizleme sistemi, Roomba serisi 900 robotik elektrikli süpürgelerinin bir parçasıdır. Bu, robot elektrikli süpürgelerin kullanıma sunulmasından bu yana yapılan en önemli yeniliklerden biridir. Devrim niteliğinde bir temizleme sistemi olan AeroForce , vakum verimliliğini %50'ye kadar artırmak için çeşitli öğeleri bir araya getirir.


AeroForce® Yüksek Verimli Filtre

Roomba 900Serisi Robotik Elektrikli Süpürgeler, AeroForce® filtresi kullanır. Bu filtre, en küçük toz parçacıklarını ve alerjik maddeleri bile yakalayabildiği için en son derece etkilidir. Bu, elektrikli süpürgelerde kullanılan normal filtrelerden çok daha etkili ve kalitelidir, alerji dostudur.

AeroForce® Yüksek Verimli Filtre

Kirlerin akustik ve optik olarak tespit

Kirlerin akustik ve optik olarak tespit

iRobot Roomba Robot Süpürge aşırı kirli bölgeleri algılayan akustik ve optik sensörlerle donatılmıştır. Robot böyle bir alanı fark ettikten sonra zeminin temiz olduğuna emin olana kadar titizlikle o bölgeye yoğunlaşır. Optik sensör sayesinde toz haznesi dolduğunda robotunuz sizi uyarır. Arzu ederseniz toz haznesi dolduğunda temizliği durdurur.


Plastik Fırçalar

Kıl, tüy ve yün dolaşmayan kir sökücü plastik fırçalar özel olarak tasarlanmıştır.

Plastik Fırçalar

Yalnızca “CLEAN” butonuna basın

Yalnızca “CLEAN” butonuna basın

Sadece bir düğmeye basarak, Roomba® robot süpürge programlama gerektirmeden yerlerinizi temizler.


Her zaman otomatik şarj edilmiş olarak bekler

Roomba® robot süpürge ona ihtiyacınız olan her an hazır. Bataryası zayıfladığında veya temizlik bittiğinde Home Base® şarj istasyonuna otomatik olarak geri döner.

Her zaman otomatik şarj edilmiş olarak bekler

Efor sarf etmeden, her gün temizlik

Efor sarf etmeden, her gün temizlik

Roomba® 966 ikili çoklu yüzey fırçaları ile 3 adımlı temizleme sistemi kullanır. Özel dizayn edilmiş köşe temizleme fırçası ve vakumlu çekişi ile kırıntıdan büyük kirlere her şeyi mükemmel temizler.


SPOT programı

SPOT bölgesel temizlik için kullanılır. Robotun elle çalıştırılmasından sonra, çapı 1 m² olan alanı iyice temizleyecektir. Mutfakta şeker döküldüğünde veya ayakkabılarınızı koyduğunuz paspası temizlemek istediğinizde süpürgeniz sizin için tıpkı bir "fırça ve faraş" gibi hizmet edecektir.

SPOT programı

Kapı eşikleri veya halılar durdurmaz

Kapı eşikleri veya halılar durdurmaz

Roomba 966 kapı eşikleri veya 2cm yüksekliğindeki küçük engelleri kolaylıkla aşabilir.


Yükseklik Sensörleri

Robottun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımyabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin üzerinde temizlemeye devam eder.

Yükseklik Sensörleri

Hassas tampon

Hassas tampon

Hassas tampon, mobilyalarınıza karşı naziktir. Yatak ya da perde gibi görünen yumuşak engelleri ayırt edebilir ve yatağın altında ya da perdelerin arasında bile etkili bir şekilde temizlik yapabilir.


iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Wi-Fi üzerinden bağlanarak iRobot HOME (Android ve iOS) uygulaması ile evdeyken yada evde olmadığınızda bile robotunuzu kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın. Ayrıca program üzerinden robotunuzu haftanın her günü için programlayabilirsiniz, böylece robotunuz düzenli olarak temizlenecek alanı planladığınız gün ve saatte temizler.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

Kablolara karışmasını engelleyici sistem

iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu geri döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.


Üç aşamalı AeroForce sistemi

iRobot Roomba 966, robotik elektrikli süpürge tarihindeki en temel yeniliklerden biriyle donatılmıştır - AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi. AeroForce sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar bir yuvaya yoğunlaştırarak hızlandırır. 2.nesil motor ile birlikte, emme gücü 5 katına kadar artar.
1.Döner yan fırça
Roomba, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilya çevresini, duvarları, odaların köşelerini ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkin bir şekilde temizleyebilir.
2.AeroForce karşılıklı dönen iki fırça
Özel kılavuz oluklara sahip iki adet döner lastik fırça, her zeminde ve halıda kirleri kolayca toplar. Sert zeminlerde fırça tozları doğrudan hazne içine iter. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye girer ve kiri yüzeye taşır ve plastik fırça yardımıyla kir hazneye alınır.
3. 2. Nesil emiş motoru
İyi toz çekişi, 2. nesil güçlü bir vakum motoruyla sağlanmaktadır. Hava filtreleme, AeroForce filtre tarafından sağlanmaktadır.

Üç aşamalı AeroForce sistemi

Sanal Duvar Fonksiyonu

Sanal Duvar Fonksiyonu

Roomba’ya paket içinden çıkan sanal bir duvar tanımlanabilir. Sanal duvar, robotun algılayacağı görünmez bir engel oluşturur. Yalnızca ayrılmış alanı temizlemeniz gerektiğinde veya Roomba'nın elektrik veya bilgisayar kablolarına veya kırılgan nesnelere yaklaşmasını önlemek için kullanılır.
Bu sanal duvar, duvarın etrafına koruyucu bir çember oluşturan Halo işlevini de içerir. Sanal duvarı evcil hayvanlarınızın yiyecek kaplarının yakınına koyabilirsiniz böylece Roomba evcil hayvanlarınızı rahatsız etmez ve bu bölgeye yaklaşmaz.


Orjinal parçalar (Paket İçeriği)

Roomba® robot süpürge modülerdir, süpürgenizin ömrünü uzatmak için birçok parçasını zaman içinde değiştirebilirsiniz. Böylece Roomba süpürgenizin kalitesi hep ilk günkü gibi kalır.

Orjinal parçalar (Paket İçeriği)

En yeni teknoloji ürünü Roomba 966, günlük toz ve kir istilasından kurtulmanıza yardımcı olur. Görsel lokalizasyon ve AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi ile hassas iAdapt 2.0 navigasyon, 185 m²'ye kadar mükemmel temizlik sağlar. iRobot Home mobil uygulaması (Android ve İos) ile Roomba 966’yı istediğiniz zaman ve yerden kontrol edebilirsiniz. Şimdiye kadar alıştığınız temizliği unutun!

Neden iRobotu
iRobot'un çıkış noktası, üç kurucunun (Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks) robotik sektörünün dünyayı ve çalışma, öğrenme, tedavi veya temizleme biçimimizi değiştireceğine olan inancından kaynaklandı. Henüz ilk yılında, iRobot, NASA'nın uzay araştırması ile işbirliği içinde yer alan bir robot olan Genghis'i tanıttı. iRobot portföyündeki robotları dünyanın çeşitli yerlerinde 15 milyondan fazla kişi kullanmaktadır.

iRobot HOME mobil uygulamasıyla akıllı teknoloji
Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden iRobot HOME (Android a iOS) ile, evde olmadığınızda bile robotu kontrol edebilirsiniz. Sadece CLEAN düğmesine basın.

Fonksiyonlar:
Zaman programlı temizlik
Zaman programlı temizlik haftanın herhangi bir gününde veya saatinde yapılabilir.

Çift temizlik
Roomba tüm yüzeyleri iki kez temizler. Bu, evcil hayvan olan evlerde daha kapsamlı bir temizlik için yararlı olabilir.

Duvarlar boyunca temizlik
Mümkün olduğunca kapsamlı olabilmesi için, temizlik bitiminde Roomba duvarlar ve mobilyalar boyunca tekrar süpürür.

Toz haznesi tamamen dolu ise temizlik durur
Toz haznesinin tamamen dolu olması durumunda robot başladığı yere geri döner ve temizliği duraklatır. Toz haznesini boşalttıktan sonra CLEAN düğmesine basarsanız temizleme işlemine devam edecektir.

Bilgi:
Robot bakımı
Hazneyi boşaltmak, fırçaları veya robotun diğer bölümlerini temizlemek gerektiğinde uygulama sizi uyarır. Bakım bölümünde ayrıca, bakımın nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlar da yer alır.

Yardım
Yardım bölümü, sıkça sorulan sorulara yanıtlar, video öğreticiler, teknik destek irtibat listesi veya bir resimli el kitapçığı da dahil olmak üzere hızlı kullanım kılavuzu içerir.

Geçmiş
Uygulama aynı zamanda bireysel temizlik döngülerinin geçmişini de takip eder.

Üç aşamalı AeroForce sistemi
iRobot Roomba 966, robotik elektrikli süpürge tarihindeki en temel yeniliklerden biriyle donatılmıştır - AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi. AeroForce sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar bir yuvaya yoğunlaştırarak hızlandırır. 2.nesil motor ile birlikte, emme gücü 5 katına kadar artar.

1. Döner yan fırça
Roomba, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilya çevresini, duvarları, odaların köşelerini ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkin bir şekilde temizleyebilir.

2. AeroForce karşılıklı dönen iki fırça
Özel kılavuz oluklara sahip iki adet döner lastik fırça, her zeminde ve halıda kirleri kolayca toplar. Sert zeminlerde fırça tozları doğrudan hazne içine iter. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye girer ve kiri yüzeye taşır ve plastik fırça yardımıyla kir hazneye alınır.

3. 2. Nesil emiş motoru
İyi toz çekişi, 2. nesil güçlü bir vakum motoruyla sağlanmaktadır. Hava filtreleme, AeroForce filtre tarafından sağlanmaktadır.

Görsel lokalizasyonlu iAdapt 2.0 navigasyon
En gelişmiş navigasyon sistemi iAdapt 2.0, büyük bir dairenin veya evin mükemmel temizliğini kolayca yönetir. Roomba 966, engelleri, münferit mobilya tiplerini tanıyan ve doğru şekilde temizlenmeyi seçen bir kameraya sahiptir. Alan ne olursa olsun, Roomba 966, 185 m2'ye kadar alanın temizliğini yapacaktır.

Temizlik ve Li-ion batarya şarj işlevi
Lityum batarya, Roombe 966'in 75dk‘ya kadar temizlemesini sağlar. Bir lityum bataryanın avantajı, yüksek kapasitesi ve uzun servis ömrü olmasıdır. Gerekirse, Roomba 966 kendisi şarj istasyonuna gider, şarj eder ve henüz bitirmediği yerden tekrar temizlemeye devam eder.

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler
Robottun altındaki sensörler, robotun altındaki boş alanları güvenle tanımyabilir, böylece merdivenden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir. Roomba durur, döner ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin üzerinde temizlemeye devam eder.

Kablo dolaşmayı engelleyici sistem
iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.

SPOT programı
SPOT bölgesel temizlik için kullanılır. Robotun elle çalıştırılmasından sonra, çapı 1 m² olan alanı iyice temizleyecektir. Mutfakta şeker döküldüğünde veya ayakkabılarınızı koyduğunuz paspası temizlemek istediğinizde süpürgeniz sizin için tıpkı bir "fırça ve faraş" gibi hizmet edecektir.

Geniş kapasiteli AeroForce hazne
Roomba, bir mikrofiber filtre kullanarak en küçük toz parçalarını bile yakalayan geniş kapasiteli AeroForce toz haznesine sahiptir.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Pil türü AA
Şarj edilebilir Evet
Çalışma zamanı 75 dakika
Şarj süresi 2 Saat
Paket içeriği
Filtre sayısı 1 adet
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Ergonomi
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Ağırlık & boyutlar
Ambalaj derinliği 419 mm
Ambalaj genişliği 521 mm
Ambalaj yüksekliği 133 mm
Ağırlık 3900 g
Yükseklik 91 mm
Özellikler
Şekil Yuvarlak
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Çalışma zamanı 75 dakika
Teknik detaylar
Ağırlık 3900 g
Ambalaj tipi Kutu
Şekil Yuvarlak
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Pil türü AA
Şarj edilebilir Evet
Ürün rengi Siyah, Gümüş
Çalışma zamanı 75 dakika
Şarj süresi 2 Saat

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
101-500 TL için max. 3 taksit,(Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Bankkart (Ziraat), World, Cardfinans ve Advantage),
501-3000 TL için max. 6 taksit,(Bonus, Axess, Maximum, Bankkart (Ziraat), World),
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.(Bonus, Axess),


Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında bankaların belirledikleri taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 60 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,25% 0 TL 175,53 TL 1.053,18 TL
2.000 TL 12 1,25% 0 TL 183,36 TL 2.220,32 TL
5.000 TL 24 1,25% 0 TL 249,62 TL 5.990,88 TL
7.500 TL 36 1,25% 0 TL 271,14 TL 9.761,04 TL
10.000 TL 48 1,25% 0 TL 293,75 TL 14.100,00 TL
15.000 TL 60 1,25% 0 TL 380,90 TL 22.854,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

iRobot Roomba 966 Robot Süpürge Yorumları

5,0 1 Yorum Yapıldı
5
(1)
4
3
2
1