text.skipToContent text.skipToNavigation

iPhone 11 Pro Akıllı Telefon Fiyatları ve Modelleri

iPhone 11 Pro Akıllı Telefon
MARKALAR
FİYAT
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
Dahili Hafıza
Arka Kamera
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

iPhone 11 Pro Akıllı Telefon için 8 ürün bulundu

iPhone 11 Pro

iPhone tutkunları tarafından daha çıkmadan büyük bir heyecanla beklenen iPhone 11 serisi farklı üç modelden oluşuyor. Bu modellerden biri olan iPhone 11 Pro üstün fonksiyonel özellikleri ve tasarımı ile kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Geliştirilen özellikler ve tasarım her yaş grubunun bu akıllı modelleri rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyor. Önceki serilerle tasarım özellikleri açısından benzer noktalara sahip ola iPhone 11 Pro akıllı telefonlar işlemci, kamera özellikleri, görüntü kalitesi, depolama alanı, batarya kapasitesi gibi noktalarda diğer modellerden ayrılıyor. Özellikle üçlü kamera sistemine sahip olan modeller çığır açan yenilikleri kullanıcılarla buluşturuyor. En loş ortamlarda bile en net görüntülerin elde edilmesini sağlayan ultra açılı üçlü kamera sistemi özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürüyor. Pil ömrü noktasında da diğer modellerin önüne geçen telefonları gün boyu her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Apple, her yeni iPhone serisi için kendi geliştirdiği işlemcileri kullanıyor. iPhone 11 Pro modellerde de her boyuttaki uygulamanın hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan işlemcilere yer veriliyor. Genişletilen dahili depolama alanları ise çok yüksek boyutlu uygulamaları bile rahatlıkla çalıştırabiliyor. Geliştirilmiş yapay zeka ise teknoloji tutkunlarının bir akıllı telefondan tüm beklentilerini karşılıyor. Apple, bir anlamda bir akıllı telefonun yapabileceklerini yeniden tanımlıyor. 10 Eylül’de başlayan iPhone 11 Pro Türkiye satışları ile teknoloji tutkunlarına sunulan üst düzey özelliklere sahip modeller Teknosa’da sizleri bekliyor. Teknosa’nın uygun ödeme koşullarından yararlanarak bütçenize uygun fiyatlarla bu en yeni modelleri güvenle satın alabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Özellikleri

iPhone tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak özelliklerle donatılan iPhone 11 Pro modelleri tasarım ve donanım açısından üstün fonksiyonlara sahip. Özellikle Apple’ın getirdiği en büyük yeniliklerden biri olan üçlü kamera sistemi iPhone 11 Pro modellerinin öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Geniş, ultra geniş ve telefoto kameralardan oluşan modeller profesyonel fotoğraf ve videolar çekebilmenizi sağlıyor. Bu profesyonel üçlü kamera sistemi ile ister portre isterseniz de manzara fotoğrafı çekebilir, en özel anlarınızı video kaydına alabilirsiniz. Kullanıcıların en net görüntüleri yakalamasını mümkün kılan modeller kadraja 4 kat daha fazla görüntü sığdırmaya da yardımcı oluyor. 12 megapiksel kameralar 13 mm, 26 mm ve 52 mm odak uzaklığı ile tasarlanıyor. Optik görüntü stabilizasyonuna da izin veren kameralar daha geniş görüş alanı yaratıyor. Çekim yaparkan telefoto kameradan ultra geniş açılı kameraya geçiş yapılarak 4 kat optik zoom aralığına sahip olunabiliyor. Gerçeğe en yakın renklerde video çekimini de mümkün kılan iPhone 11 Pro akıllı telefonlarla saniyede 60 kare ve 4K videolar çekebilirsiniz. iPhone 11 Pro özellikleri arasında 5.8 inçlik ekranlara sahip olmak da bulunuyor. Diğer modellere göre daha küçük boyutlara sahip olan modeller küçük ekranlı akıllı telefonları kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Super Retina XDR ekranlar parlaklık düzeyini ortama göre ayarlayabilmesiyle de öne çıkıyor. Özellikle güneş ışığının yoğun olduğu ortamlarda bile 800 nit parlaklığa ulaşabilen ekranlarla hareket halindeyken de en net görüntüleri elde edebilirsiniz. Apple’ın geliştirdiği özel OLED teknolojisi ekran köşelerinde bile dengeli renkler ve parlaklığın elde edilmesini sağlıyor. İşlemci olarak zamanın ötesinde bir performans sergileyen 6 çekirdekli A13 Bionic işlemcilerin kullanıldığı modeller her boyuttaki oyun ve uygulamayı sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırıyor. Farklı depolama alanı alternatifleri ile kullanıcılara sunulan iPhone 11 akıllı telefonlarda 64 GB, 256 GB ve 512 GB seçenekleri bulunuyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlayan Apple, 512 GB’lık devasa dahili hafızası ile tüm yüksek boyutlu oyun ve uygulamaların saklanmasını sağlıyor. Diğer serilere göre batarya kapasitesi de artırılan modeller 5 saate kadar daha çok kullanılabiliyor.

iPhone 11 Pro özellikleri

iPhone 11 Pro Fiyatları

iPhone 11 Pro fiyat aralığı üzerinde etkili olan bazı faktörler bulunuyor. Kamera sistemi, tasarım ve donanım özellikleri, batarya ömrü, ekran çözünürlüğü, dahili depolama alanı gibi faktörler Apple standartlarına göre belirlenen fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Özellikle diğer tüm modellerden farklı olarak üçlü kamera sistemi ile tasarlanan modellerde telefoto kameraların kullanılması fiyatları değiştiren önemli faktörlerin başında geliyor. Geniş, ultra geniş ve telefoto kameralar farklı açılardan en net görüntülerin elde edilmesine yardımcı oluyor. Geniş görüş alanı yaratan kamera ve ekran tasarımı profesyonel fotoğraflar çekmek isteyenleri memnun eden özellikler arasında bulunuyor. Kameralar sayesinde özellikle dar alanlarda yapılan çekimlerde ekrana daha fazla görüntü sığdırmak mümkün. Depolama alanı da fiyatlar üzerinde belirleyici olan faktörlerden biri. 64 GB, 256 GB ve 512 GB dahili hafıza ile hazırlanan ve farklı fiyatlara sahip olan modeller kullanıcılar için alternatif yaratıyor. Çok yüksek boyutlu uygulamaların ve oyunların akıllı telefonlara indirilmesi ve rahatlıkla çalışabilmesi için depolama alanı büyük önem taşıyor. Diğer serilerden farklı olarak 512 GB gibi çok yüksek bir depolama alanı alternatifi sunan iPhone 11 Pro modeller kullanıcıları memnun ediyor. Fiyatlar üzerinde etkili olan faktörlerden biri de pil ömrü. Apple tarafından batarya kapasitesi de büyük oranda artırılan akıllı telefonlar gün boyu kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Bugüne kadar tasarlanan tüm iPhone modellerinden daha fazla pil ömrüne sahip olan modellerle gün içinde istediğiniz kadar fotoğraf çekebilir ya da film izleyebilirsiniz. 18 saate kadar video oynatma özelliğine sahip olan iPhone 11 Pro akıllı telefonlar, aynı zamanda hızlı şarjla birlikte 30 dakika içinde %50 oranında doluyor. Fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulan bu akıllı ve yenilikçi özellikler kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor.

iPhone 11 Pro fiyatları

iPhone 11 Pro Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

iPhone 11 Pro modelleri arasından seçim yaparken kullanıcıların göz önünde bulundurması gereken birtakım faktörler bulunuyor. iPhone 11 serisi modelleri arasında değişen özellikler kullanıcıların dikkat edilmesi gereken noktaları oluşturuyor. Akıllı telefon tutkunları, model seçiminde öncelikle depolama alanına dikkat ediyor. Fiyatlar üzerinde de büyük etkisi olan dahili hafıza, iPhone 11 Pro modellerinde farklılık gösteriyor. iPhone 11 Pro 64 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanı alternatifleriyle sunulan modelleri seçerken ihtiyaçlarınızı ve kullanım alışlanlıklarınızı düşünebilirsiniz. Gün içinde akıllı telefonunuzu yalnızca küçük boyutlu uygulamaları çalıştırmak ve oyunları oynamak için kullanıyorsanız standart hafıza alanı sizin için yeterli olacaktır. 512 GB gibi çok yüksek depolama alanına sahip olan modellerle ise istediğiniz tüm uygulamaları rahatlıkla indirebilir ve çalıştırabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekmeyi sevenler için de dahili hafızanın fazla olması büyük önem taşıyor. iPhone 11 Pro 256 GB ya da 512 GB depolama alanına sahip olan iPhone 11 Pro akıllı telefonları tercih ederek istediğiniz alana sahip olabilirsiniz. Kamera özellikleri ve batarya ömrü de dikkat edilen noktalar arasında bulunuyor. Üçlü kamera sistemine sahip olan modeller profesyonel fotoğraf ve videoların çekilmesini mümkün kılıyor. Diğer serilere göre 5 saate kadar daha fazla kullanım imkanı sunan batarya kapasitesi de iPhone 11 Pro modellerde 3190 mAh olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu üstün teknik ve fonksiyonel özelliklere dikkat ederek daha kolay seçim yapabilirsiniz. Teknosa’nın sunduğu avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun iPhone 11 Pro akıllı telefon modelini güvenle satın alabilirsiniz.