iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11 iPhone 11

Apple iPhone 11

Apple’ın en popüler markalarından biri olan iPhone yeni serisiyle takdirleri toplamayı başarıyor. Yenilikçi iPhone 11 serisi işlevsel tasarımı ve üstün fonksiyonel özellikleriyle akıllı telefona yeni bir boyut kazandırıyor. Üç farklı modelle kullanıcılara sunulan serinin bazı özellikleri diğer iPhone modelleriyle benzerlik gösterse de seride ileri teknolojinin izlerini görebilirsiniz.

Performansıyla çıtayı oldukça yukarı taşıyan iPhone 11 serisi geliştirilen yeni özellikleriyle kullanıcı dostu bir yaklaşım ortaya koyuyor. Hem dış tasarımı hem de işlevsel fonksiyonları yenilenen seri kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sunuyor.>

Apple iPhone 11 Özellikleri

Üstün teknik özellikleri ve tasarımıyla kullanıcılara sunulan iPhone 11 serisinde Apple tarafından geliştirilen teknolojileri görmek mümkün. Tasarım olarak diğer serilerle benzer özellikler gösteren iPhone 11 modelleri 6.1 inç LCD ekranlarla üretiliyor. Standart boyutlardaki modeller 828 X 1792 çözünürlükte ekran görüntüsü sunuyor. Bu sayede, akıllı telefonla izlenen video ve diziler en net görüntülerle kullanıcılara ulaşıyor. 4 GB RAM kapasitesiyle sunulan modellerde, kullanıcılar isterlerse 64 GB, 256 GB ya da 512 GB depolama alanlarını da tercih edebilir.

iPhone 11 özellikleri arasında Apple’ın kendi ürettiği teknolojilerden biri olan yonga setleri de göze çarpıyor. Modellerde kullanılan ve Apple’ın kendi işlemcisi olan A13 yonga seti en güçlü mobil çipler arasında gösteriliyor.

Artırılmış gerçeklik, yeni nesil fonksiyonlar ve üstün kamera özellikleri bu işlemciler sayesinde sorunsuzca çalışabiliyor.

İşlemcinin yanı sıra batarya kapasitesinde de değişikliğe giden Apple, bu modellerde 3.110 mAh batarya kapasitesine yer veriyor. Diğer serilere göre yaklaşık %25 oranında daha fazla kapasiteye sahip olan telefonlar artık çok daha uzun süre kullanılabilir. Modeller, aynı zamanda kablosuz bir şekilde şarj edilebiliyor.

Modellerde 12 Megapiksel ön kamera ve arkada ise aynı çözünürlükte çift kamera yer alıyor. Seri, ultra geniş açılı lensleri sayesinde yüksek çözünürlükte doğa fotoğrafı ve video çekimini mümkün kılıyor.

Face ID özelliğiyle sunulan modeller ekran kilidini açmayı ya da kimlik doğrulamayı son derece kolaylaştırıyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcıların yüzleri parola yerine geçiyor.

Apple iPhone Pro ve iPhone Pro Max

iPhone 11 serisinde yer alan iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max farklı tasarım ve özelliklerle kullanıcılara alternatif yaratıyor. İşlemci ve 12 Megapiksel çözünürlükte kamera gibi fonksiyonlar serinin genel özellikleri arasında bulunsa da bu modeller ekran boyutu ve batarya özellikleriyle hemen ayırt ediliyor.

iPhone 11 Pro özellikleri arasında bulunan 5.8 inç ekran boyutu ilk göze çarpan tasarım özelliği oluyor. Daha küçük ve kompakt tasarımları tercih eden kullanıcıları memnun eden modeller 1125 X 2436 ekran çözünürlüğüne sahip. OLED ekranlarla tasarlanan modeller 6 GB RAM kapasitesiyle kullanıcılara sunuluyor. 3.190 mAh batarya kapasitesine sahip olan Pro modelleri ters kablosuz şarj özelliğiyle pratik ve hızlı bir şekilde şarj edilebilir.

iPhone 11 Max modelleri ise 6.5 inç genişliğinde OLED ekranlar ve 1242 X 2688 çözünürlükle serinin en iyileri arasına giriyor. 6 GB RAM kapasiteli modeller diğer modellerde olduğu gibi farklı depolama seçenekleriyle sunuluyor. iPhone 11’den farklı olarak bu modeller 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanı alternatiflerine sahip. 3.500 mAh batarya kapasitesi ile iPhone 11 Pro Max beklentileri tam olarak karşılıyor.

Bu iki modelin iPhone 11 modellerden farklı olan önemli özelliklerinden biri de üçlü arka kameraya sahip olmaları.

Apple iPhone 11 Fiyatları

iPhone 11 fiyat aralığı Apple’ın standartlarına uygun olarak belirlenerek kullanıcılara sunuluyor. Seride bulunan farklı ekran boyutlarına ve özelliklere sahip olan modellerin fiyatları değişkenlik gösteriyor. 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.5 inç boyutlarında tasarlanan modellerin fiyatları da buna bağlı olarak değişiyor.

Ekran boyutunun yanı sıra batarya özellikleri, çift ve üçlü arka kameralar, Apple Pencil desteği ve diğer farklı tasarım özellikleriyle iPhone 11 Pro Max fiyat açısından diğer modellerden ayrılıyor.

Apple iPhone 11 Lansmanı Yapıldı

Teknoloji tutkunlarının özellikle son dönemde merakla beklediği akıllı tasarımların başında iPhone 11 serisi geliyor. Yenilenen ve geliştirilen işlevsel fonksiyonlarının merak konusu olduğu seriden iPhone 11 Pro ve diğer modeller, Apple'ın lanmasınında tanıtıldı. Lansmanın ardından heyecanla beklenen iPhone 11 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı da belli oldu. 13 Eylül'de ön siparişe açılacak olan yeni iPhone 11 serisinin resmi satışları ise Eylül'ün son haftasında başlıyor.

10 Eylül 2019’da Apple Park’ta bulunan Steve Jobs salonunda tanıtılan iPhone 11 serisi 2019’un merakla beklenen modellerini barındırıyor. Tüm özellikleriyle benzerlerinden ayrılan seri iPhone tutkunlarını memnun eden fonksiyonlarıyla kullanıcılardan tam not alıyor.

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinden oluşan seri yeni nesil yapay zeka, geliştirilmiş işlemci ve artırılmış gerçeklik gibi üst düzey fonksiyonlara sahip. Farklı boyutlarda ve özelliklerle tasarlanan modeller kullanıcılar için alternatif yaratıyor.

Apple iPhone 11 Teknosa Farkıyla Sizlere Ulaşıyor

iPhone tutkunlarının merakla beklediği iPhone 11 Teknosa farkıyla kullanıcılarla buluşuyor. Kendi geliştirdiği teknolojilerle akıllı telefonlara yeni bir boyut kazandıran Apple, üstün teknik ve tasarım özellikleriyle kullanıcıları memnun ediyor. Modellerde bulunan depolama alanı, ekran boyutu, kamera sayısı, batarya kapasitesi gibi farklı özellikler fiyatların da değişmesine neden oluyor. Teknosa, en uygun fiyatlarla iPhone 11 serisini kullanıcılara ulaştırıyor.

Gelişmiş özellikleriyle kullanıcıları memnun eden iPhone 11 serisi modelleri Teknosa’da farklı bütçelere uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor. iPhone tutkunları Teknosa güvencesiyle hemen istedikleri modeli satın alabilir ve bu eşsiz deneyimi yaşayabilir.