Huawei P40 Pro 256 GB Beyaz Akıllı Telefon

Haberdar Et

Huawei P40 Pro 256 GB Beyaz Akıllı Telefon

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde fotoğraf ve video çekerek Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile kendinizi anlatın. En yeni Kirin 990 5G işlemcisi ile hız ve güç deneyiminizde devrim yaratın. Yenilikçi tasarım ile görsel dünyanızı ve ergonomik rahatlığınızı iyileştirir. HUAWEI P40 Pro ile şimdiyi ve geleceği keşfedin.

 

 

Derinlikteki Şıklığı Yakalayın

Doğanın saflığını yansıtan HUAWEI P40 Pro, Ice White, Black and Silver Frost Işığı kıran mat yüzey, her yerde zarafeti ve derinlik hissini ortaya çıkarır.

 

Dünyayı Keşfedin, Hikayelerinizi Oluşturun

Hayatı keşfetmekten ve hikayeler oluşturmaktan asla vazgeçmeyin. Kusursuz bir uyumla çalışan Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile gece, gündüz, uzak, yakın fark etmeksizin çabasız fotoğraflar çekebilirsiniz. Gördüğünüzü yakalaması için izin vermeniz yeterli.

 

50 MP SuperSensing Ana Kamera

1/1.28 inç Ultra Vision Sensor
RYYB renk filtresi
 
Octa PD Autofocus
Süper netlik için yoğun ışığı ve ayrıntıyı yakalayın

 

12 MP Telefoto Kamera

5x Optik Yakınlaştırma2
10x Hybrid Yakınlaştırma3
50x Maksimum Yakınlaştırma
Görünmeyen ayrıntılar için uzaklığı ortadan kaldırın.

 

40 MP Geniş Açılı Sine Kamera

1/1.54 inç sensör
4K düşük ışıklı video
Telefoto video
Ultra Ağır çekim video
Hızlandırılmış video
Çoklu özelliklerle sinematik video kamera.

 

3D Depth Sensing Camera

Gerçek zamanlı derinliği algılama
Profesyonel düzeyde bokeh efekti oluşturun.

 

Tüm Gün, Tam Görünüm, Süper Çözünürlük

Sektörde öncü 1/1.28 inç sensör, 2.44 μm süper geniş piksel boyutuyla artık akıllı telefonlarda görünüyor. Ayrıca RYYB renk filtresi dizisi, büyük ışık, yüksek dinamik aralık ve düşük gürültü sunuyor. 4'ü 1 arada piksel gruplama ve Octa PD Otomatik Odaklamayı destekleyen 50 MP ana kamera, ortam karmaşıklığı ve ışık koşullarına bakılmaksızın süper netlikte çekimi hassas ayrıntılarla yeniden tanımlıyor. Yükseltilmiş ISP ve NPU ile desteklenen HUAWEI XD Fusion Engine, büyük miktarda bilgiyi hızlı bir şekilde işleme ve gündüz veya gece her resim için piksel düzeyinde olağanüstü netliği artırma konusunda tamamen yetkin.

 

Her Bölüm Ayrı Bir Hikaye Anlatıyor

Gözlerinizin şaşırtıcı ayrıntılardan ayrılamadığı gibi 50 MP ana kamera ile muhteşem manzaranın tadını çıkarın. Çerçeveden herhangi bir küçük parçayı büyütün ve zengin doku ve renkle harika bir çekim elde edin.

Sadece Biraz Işıkla, İstediğiniz Netlik

HUAWEI Ultra Vision Sensor sayesinde karanlıkta bile gülümsemenizi, şık elbisenizi veya yansımanızı keskin renklerle çekebilirsiniz. Anların içindeki ayrıntıları yakalayın.

 

Yakalamak İstediğiniz Kare Nerede Olursa Olsun, Gördüğünüzden Daha Net

SuperZoom periskop tasarımı, kompakt gövdeye birkaç lens takılmasıyla bilinir. Böylece nesneleri gözünüzün hemen önünden, gözden uzak bir yere kadar açıkça görebilirsiniz. Yenilikçi RYYB sensörü, düşük ışıkta bile %404 oranın daha fazla ışık ve netlik sağlar. Geliştirilmiş AIS plus OIS, 50x öğesine kadar rakipsiz yakınlaştırma performansı sağlar.

 

Hareket Etmeyin. Görünmeyen Ayrıntılarla Tanışın.

Öne doğru adım atmaya gerek yok. Yüksek çözünürlük, keskin ana hatlar ve doğru renklerle her şey daha yakınlaşır. En sevdiğiniz şarkıcının özel gitarını, nehrin diğer tarafındaki uyarı levhasının metnini ve bir sporcunun yüzünde neşeli gözyaşlarını görebileceksiniz. Tüm bu detaylar görülmeyi hak ediyor.

 

 

 

 

Yapay Zeka Desteği

HUAWEI P40 Pro'nun Ultra Vision ve Multi-Spectrum özellileriyle geliştirilmiş ana kamerası, Yapay Zeka algoritmasından faydalanarak renkleri %45 daha iyi algılar ve ortamdaki insanların analizini ve segmentasyonunu hassas şekilde yapabilir. Piksel seviyesi geliştirme ile orijinal görüntüyü mükemmel aydınlatma, doğal renk ve keskin ayrıntılarla yeniden canlandırır. Herhangi bir zamanda veya sahnede herkes için her zaman yüksek kaliteli portre fotoğrafları çekmeye hazır olun.

 

 

En İyisi İçin Çaba Sarf Etmenize Gerek Yok

Yeni otomatik odaklı yükseltilmiş yüksek çözünürlüklü 32 MP ön kamera ve IR derin kamera grubu doğal bokeh efekti sayesinde iyi selfie’ler çekmek için yakından çalışır. Aydınlatma, ten rengi ve doku ayrıntılarındaki akıllı iyileştirme, selfie çekmeyi sevmeniz için daha hassas ve kişisel hale getirilmiştir.

 

HUAWEI Golden Snap Yapay Zeka ile En İyi An

Yapay Zeka hareket algoritması duruş ve ifade özelliklerini algılar ve tanır. Birçok 4K hareketli fotoğraf çekmesi yaklaşık 1,7 saniye3 alır. Gallery Edit özelliği en iyi an için 1-3 fotoğraf önerir.

 

HUAWEI Golden Snap Yapay Zeka Yoldan Geçenleri Kaldırabilir

Gallery Edit'in Yapay Zeka özelliği birkaç kareyi bir araya getirerek yoldan geçenleri4 kaldırabilir. Böylece temiz bir arka planınız olur ve odak noktası tamamen öne çıkar.

 

HUAWEI Golden Snap Yapay Zeka Yansımayı Kaldır

Işık yansımasının güzel bir fotoğrafı mahvetmesine izin vermeyin. Galeri'ye gidin, Yapay Zeka'nın Düzenleme özelliği, belirli bir katmanı kaldırarak düzeltmenize yardımcı olur.

 

Siz Hikayeye Karar Verin. Biz Filme Alırız

Yenilikçi RYYB sensörlü profesyonel 40 MP geniş açılı sine 16-in-1 kamera, sinematik videolar hazırlarken yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlar. Birçok film özelliği ile hem arka hem de ön kameralarla 4K yüksek çözünürlüklü videolar kaydedebilir, geçen anları ve hayatın huzurunu yakalayabilir veya hikayeleri farklı şekillerde anlatmak için mesafeyi yakınlaştırabilirsiniz.

 

Her ışıkta yüksek kaliteli videolar kaydedin. İster gece hayatınızı yakalayın, ister gün batımı sırasında çocukları sahilde oynarken izleyin, her hikaye tıpkı gözünüzün önünde yaşandığı gibi kaydedilir. ISO 51200'e kadar net bir hikaye yakalayabilirsiniz.

 

Telefonu tutun. Sahneyi yaklaştırın. Tamamen yeni HUAWEI AIS ve OIS ile herhangi bir hikayeyi uzaktan bile net ve kararlı şekilde yakalayabilirsiniz.

 

İnsanlar konuşur, insanlar şarkı söyler. Ses kameranızla birlikte hareket eder. Duymak istediğiniz şeye yakınlaştırın6ve yüksek sesle dinleyin.

 

Artık ön kameradaki 4K video özelliği ile süper net selfie videoları kaydedebilirsiniz. 4K vlog'unuzu başlatın ve her an günlük hikayelerinizi paylaşmaya hazır olun.

7680 fps Süper Ağır Çekim Video ile zamanı yavaşlatan ve her değerli anın tadını çıkaran bir sihirbaz olun.

 

4K ve Ultra Geniş Açı kaydını destekleyen, profesyonel seviyede hızlandırılmış video özelliği, her anı sadece birkaç saniyede hatırlamanıza olanak tanır.

 

Aynı anda çalışan iki arka kamera, genel sahneyi izlemenizi ve merkezi kısma odaklanmanızı sağlar. HUAWEI Çift Görüşlü Video ile hikayeyi farklı perspektiflerden görün.

 

Gerçek Bir Deneyim İçin Üstün Performans

Dünyanın ilk entegre 5G SoC5, Kirin 990 5G işlemcisi ile ultra hızlı hızı yakalayın. 7nm+ EUV teknolojisi ve yenilikçi CPU mimarileri sayesinde HUAWEI P40 , yüksek verimlilik ve sistem akışkanlığının üstesinden gelebilir. Mali-G76 MC16 GPU'nun olağanüstü grafik performansı, yükseltilmiş ISP ile desteklenen benzersiz görüntü işleme ve çift çekirdekli NPU'daki gelişmiş Yapay Zeka yeteneğine hayran kalın.

 

Sürükleyici Oyun Deneyimi ile Herşey Kontrol Altında

Yükseltilmiş görüntü motoru, daha az güç tüketimi ile yüksek akıcılık sağlamak için görüntü çerçevelerini akıllıca iyileştirir. 90 Hz ​​ile etkileyici ekranda, gözleriniz 90 fps oyun oynamanın gerçek farkını görecek. 3D grafen filmin eşsiz SuperCool sistemi, ısıyı verimli şekilde yönetmek üzere ultra ince VC ile işbirliği yaptığı için aşırı ısınma sorunu üzerine endişelenmeyin.

 

4K Canlı Akış

Ultra yüksek ağ hızı ve düşük gecikme süresi, mümkün olduğunca net ve akıcı 4K canlı akış keyfi çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

 

Çift SIM Plus e-SIM

İhtiyaçlarınıza göre üç kanaldan herhangi ikisini seçin. Ağ kurma ve aynı anda arama.

 

Wi-Fi 6 Plus

Dinamik Dar Bant teknolojisini kullanan Wi-Fi 6 Plus özellikli telefon daha fazla duvara ve zemine nüfuz eder. 160 MHz bant genişliğini desteklemektedir ve 2.4 Gbps'ye kadar ulaşan optimum hızı ortaya çıkarır.

 

Ağ Uyumluluğu

2G/3G/4G/5G, SA&NSA ağ mimarilerini ve en genel frekansları destekleyerek dünya çapında seyahat etmenizi sağlar.

 

40W HUAWEI SuperCharge

Yenilikçi CPU mimarisi yüksek güç verimliliği sağlar. AI tahsis mekanizması, mükemmel performans ve daha uzun çalışma süresi elde etmek için 4200 mAh11pilin daha iyi kullanılmasını sağlar.

Rahatlayın ve kahve için. Çıkmaya hazır olduğunuzda, telefonunuzun şarjı tam olacaktır.

 

27W Kablosuz HUAWEI SuperCharge

Hızlı, güvenli ve kolay şarj etmenin keyfini çıkarın. İstediğiniz zaman çıkarın.

 

Yüzünüz Şifreniz

Yüz İle Kilit Açma, ekran kilidini açmanıza veya özel bir uygulamaya erişmenize yardımcı olmak için yüz özelliklerinizi doğru bir şekilde algılar. Ortamın parlak veya karanlık olması sorun yaratmaz, doğrulama hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

 

Beklenen HD Aramalar, Beklenmedik Eğlence

Düşük aydınlatma veya zayıf ağ koşullarında bile HUAWEI MeeTime, diğer HUAWEI cihazlarla12 istikrarlı ses ve yüksek çözünürlüklü video performansı elde etmenizi sağlar. Ayrıca, ailenizin veya arkadaşlarınızın telefon sorunlarını adım adım göstererek düzeltmelerine yardımcı olmak için onlarla ekranı paylaşabilirsiniz. 360° kamera veya drone12 gibi üçüncü taraf donanımlarla işbirliği yaparak, etkileyici aramaların, verimli toplantıların ve farklı eğlenceli görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Çoklu Ekran Özelliği, Kesintisiz Çalışın

Telefon arayüzünü dizüstü bilgisayarla birleştirmekten daha fazlası için şimdi düzenlemek üzere telefonunuzdaki dosyaları açarken dizüstü bilgisayar uygulamalarını kullanabilir veya dizüstü bilgisayardaki mikrofon hoparlör ve kamera aracılığıyla doğrudan telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Yazılımdan donanıma, bu ikisi daha iyi olur.

Paylaşım Kolaylaştı

Kablo, internet verisi olmadan veya herhangi bir Uygulama kurulumu gerekmeden sadece HUAWEI Share'i seçin, ardından telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız, kamera, drone veya yazıcınız arasında dosya veya fotoğrafların hızlı aktarımını kolayca başlatabilirsiniz. Basit bir dokunuşla, hoparlörün telefonunuzdan müzik çalmaya devam etmesini veya yönlendiriciden Wi-Fi ile bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hey Celia

Yeni arkadaşın Celia ile tanış. Sesli komutlarınızı anlayabilir ve arama yapmanıza, takvim etkinliklerini ayarlamanıza, mesajları yanıtlamanıza, müzik çalmanıza veya hava durumunu kontrol etmenize yardımcı olabilir. AI yeteneğinden güç alarak, bitkileri tanımlamak, menüleri çevirmek ve önünüzdeki yiyeceklerin kalorilerini kontrol etmek için çevrenizdeki şeyleri de görebilir.

 

Bölünmüş Arayüzler için Kolay Kısayollar

Sağ taraftan hafifçe kaydırarak, uygulamalar için özelleştirilmiş kısayollar oluşturabilirsiniz. Bir ileti aldığınızda, iletiyi tıklamanız ve kayan küçük pencerede uygulamaları arasında geçiş yapmadan yanıtlamanız yeterlidir.

Tüm Cihazlar için Tek Kontrol Paneli

Sadece alt kısmın sol tarafından yukarı kaydırın, yakındaki tüm akıllı cihazları yönetmek için kontrol panelini etkinleştirebilirsiniz15. Örneğin, telefon ekranını doğrudan yansıtabilir, çoklu ekran işbirliğini başlatabilir veya hoparlörleri açabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Teknik Özellikler

Paket içeriği
Ekran boyutu 6.58 ''
Pakete dahil kablolar USB C Tipi
Pakete dahil kulaklık Evet
Ekran
Ekran boyutu 6.58 ''
Ekran şekli Kavisli kenar ekran
Ekran türü OLED
Dokunmatik ekran Evet
Görüntülenen renk sayısı 16.78 milyon renk
Piksel yoğunluğu 475 ppi
Ekran çözünürlüğü 2640 x 1200 Piksel
Kamera
Arka Kamera Çözünürlüğü 50 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 32 MP
İşletim sistemi yazılımı Android 10.0
Ön kamera tipi Üçlü kamera
Arka kamera tipi Dörtlü kamera
Optik yakınlaştırıcı 5 x
Oto fokus Evet
Dijital zum 50 x
Resim sabitleyici Evet
Ağırlık & Boyutlar
Ağırlık 209 g
Yükseklik 158, 2 mm
Genişlik 72, 6 mm
Derinlik 8, 95 mm
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
4G standartları LTE
SIM kart türü NanoSIM
Yakın Alan İletişimi Evet
Bluetooth versiyonu 5
Wi-Fi Evet
Bluetooth Evet
Bağlantı
Bluetooth versiyonu 5
Wi-Fi Evet
USB bağlayıcı USB C Tipi
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Bluetooth Evet
Uyumlu hafıza kartları Nm
Batarya
Kablosuz şarj olma Evet
Pil performansı 4200 mAh
Depolama birimi
Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü 256 GB
Uyumlu hafıza kartları Nm
RAM kapasitesi 8 GB
Dahili Hafıza 256 GB
İşlemci
İşlemci 990
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
İşlemci frekansı 2, 86 GHz
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Klavye
Parmak izi okuyucu Evet
Bluetooth versiyonu 5
Navigasyon
GPS Evet
Konum belirleme Evet
Performans
İşlemci 990
İşletim sistemi yazılımı Android 10.0
Konum belirleme Evet
İşlemci Çekirdek Sayısı 8
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Parmak izi okuyucu Evet
Wi-Fi Evet
Gece modu Evet
Dijital zum 50 x
Platform Android
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uyumlu hafıza kartları Nm
Hızlı şarj Evet
RAM kapasitesi 8 GB
Tasarım
Ekran türü OLED
Ekran boyutu 6.58 ''
Parmak izi okuyucu Evet
Dokunmatik ekran Evet
Gece modu Evet
Uluslar arası koruma kodu IP68
Koruma özellikleri Toza dayanıklı, Su geçirmez
Ürün rengi Beyaz
Yüz tanıma Evet
Teknik detaylar
Ekran boyutu 6.58 ''
Ekran türü OLED
Ekran çözünürlüğü 2640 x 1200 Piksel
İşlemci ailesi Hi-Silicon
Bluetooth Evet
Ağırlık 209 g
Dijital zum 50 x
Flaş türü LED
Hız ölçer Evet
Koruma özellikleri Toza dayanıklı, Su geçirmez
Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü 256 GB
Pil performansı 4200 mAh
Resim sabitleyici Evet
Wi-Fi Evet
USB bağlayıcı USB C Tipi
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uyumlu hafıza kartları Nm
Video çekim çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
Platform Android
Ürün rengi Beyaz
Yazılım
İşletim sistemi yazılımı Android 10.0

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,79% 0 TL 179,42 TL 1.076,52 TL
2.000 TL 12 1,79% 0 TL 190,84 TL 2.290,08 TL
5.000 TL 24 1,79% 0 TL 268,81 TL 6.451,44 TL
7.500 TL 36 1,79% 0 TL 301,29 TL 10.846,44 TL
15.000 TL 36 1,79% 0 TL 602,57 TL 21.692,52 TL
25.000 TL 36 1,79% 0 TL 1.004,28 TL 36.154,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Huawei P40 Pro 256 GB Beyaz Akıllı Telefon Yorumları

5,0 4 Yorum Yapıldı
5
(4)
4
3
2
1