text.skipToContent text.skipToNavigation

Erkek Tıraş Ürünleri

Erkek Tıraş Ürünleri
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Erkek Tıraş Ürünleri için 117 ürün bulundu

%24 1.699 TL 1.299 TL
%34 499 TL 329 TL
%29 139 TL 99 TL
%15 469 TL 399 TL
%16 429 TL 359 TL
%20 299 TL 239 TL
%26 1.699 TL 1.249 TL
%23 469 TL 359 TL
%23 219 TL 169 TL

Erkek Bakım Ekipmanları

Koşullar kavramlar sürekli olarak bir devinim geçiriyor ve tüm bunlara bağlı olarak teknolojinin de geldiği nokta itibarıyla hemen her alanda ciddi gelişmeler yaşanıyor ki yaşanan bu gelişmeler insanların yaşamını ciddi anlamda kolaylaştırıyor. Bir de yine değişen dünya düzeni içinde erkeklerin de kendilerine düne göre çok daha özen gösterdiği ve daha bakımlı olmak yolunda eskiye nazaran çok daha ciddi çabalar harcadığı kesin. Tüm bunlar neticesinde teknolojinin de bugün geldiği nokta itibarıyla başta tıraş seti olmak üzere birçok alanda tam anlamı ile bir devrim yaşanıyor. Bu durum erkek bakım seti ürünleri için de geçerli. Adeta zamana karşı yarışan erkekler artık çoğunlukla evde kendi bakımlarını kendileri yapıyorlar ki işte bu noktada farklı markalar tarafından üretilen kişisel bakım ürünleri ya da erkek bakım ekipmanları grubunda sayılabilecek çok değişik ürünler her yaştan erkeklerin beklentilerine yanıt veriyor. Tamamı elektronik bazlı olan ürünler kolayca erkeklerin kendilerine bakmalarına olanak veriyor.

Erkek Bakım Seti Ürünleri

Kadın bakımı ile erkek bakımının kesiştiği ortak noktalar olmakla beraber yine de bedensel özellikleri gereği farklı oldukları noktalar da yok değil. Kadın her ne kadar daha narin nazenin bir varlık olmasına rağmen erkeklerin kimileri içinde benzer bir durum var. Böyle olmasa bile günümüzde insanların bakımlı olmasının elzem olduğunu unutmamak gerekiyor. Çağımızda her şey görselliğe dayandığı için yapılan işin türü ne olursa olsun erkekler de en az kadınlar kadar bakımlı görünmek durumunda. Bakım olayında en başta kast edilen erkekler için ele alındığında cilt bakımı alanında da değerlendirilebilecek vücudun değişik noktalarında yer alan istenmeyen tüylerden kurtulma durumudur. Bu noktada değişik türden farklı amaçlara ve kullanıma uygun ürünler karşımıza çıkıyor.

One Blade olarak adlandırılan ve çok özel bir statüde yer alan ürünler teknolojinin geldiği tıraş makinelerinde en son nokta itibarıyla karşımıza çıkan ürünlerdir. Kullanımı pratik ama özellikle küçük ince ve zor noktalarda yer alan tüylerin alınmasında etkin sonuçlar veren ürünlerdir. Çok değişik büyüklükte ve özellikte olan tıraş setleri bu grupta yer alan bir diğer ürün grubu. Tıraş seti olarak da tabir edilebilecek erkeklerin yüzlerinde yer alan istenmeyen tüylerin yok edilmesi için kullanılan elektrikli cihazlardır. Saç sakal ve vücut tüyü kesme makineleri kendi içinde her bir alt başlığı olan ürünlerdir. Vücut için olanlar vücudun koltuk altı, cinsel bölgeleri dahil birçok yerde kullanılan ürünlerdir. Saç kesme makineleri ise erkeklerin saçlarını evde kendi başlarına kesmesine olanak veren ürünlerdir. Sakal kesme makineleri ise en bilinen ürünlerdir ve sakal bırakan erkeklerin sakallarını düzeltmek ya da gerekli olması durumunda kesmesi için olan ürünlerdir. Kulak burun tüy kesme makineleri bu grupta söylenebilecek olan son ürünlerdir. Bu ürünler kendi içinde son derece hassas olan ürünlerdir. Özel bir yapıları vardır. Üstte belirtilen tüm bu erkek bakım ürünleri yerli yabancı birçok markanın ürünleri arasında yer almakta ve çok farklı özelliklerde insanların karşısına çıkmaktadır. Son olarak kimi markaların erkek bakım seti olarak satılan komplike ürünleri de vardır ve bu setlerde birden fazla ürün ya da farklı başlıklarda olan cihazlar erkeklerin kendi bedenlerinin neresinde olursa olsun istenmeyen tüylerinden seri bir biçimde kurtulmasına olanak vermektedir.

Philips Erkek Bakım Setleri

Elektrik elektronik sektörünün bugün dünya çapında en önemli markalarından bir tanesi olan Philips 1891 yılından beri Amsterdam Hollanda menşeili olan dünya çapında hizmet veren ve alanında pek çok ilklere imza atan bir markadır. Televizyondan, saç kurutma makinelerine kadar birçok alanda ürün üreten markanın en iddialı olduğu alanlardan bir tanesi hiç şüphe yok ki erkek bakım seti grubunda yer alan ürünlerdir. Ülkemizde güvenle alışveriş yapılan ve yine Türkiye ölçeğinde ilklere imza atan Teknosa güvencesi ile satılan ürünlerine baktığımızda çok değişik beklentilere yanıt veren çok sayıda ürün mevcuttur. Bu ürünlerden bazılarından bahsetmek gerekir ise evde erkeklerin kolayca kendi saçlarını kesmelerine olanak veren saç kesme makineleri, değişik güç ve özelliklerde olan tıraş makineleri ki kimilerinde çok özel aparatlar da mevcuttur. Farklı sayılarda bileşenleri olan erkek bakım setleri (7li, 8li,10lu, 12li, 14lü vb.)ıslak kuru şarjlı tıraş makineleri, ıslak kuru vücut bakım ürünleri, vakumlu sakal şekillendirme seti, 9'u bir arada erkek bakım seti, beşi bir arada erkek bakım seti ilk başta söylenebilecek olan ürünlerdir. Lakin Teknosa mağazalarına gelindiğinde ve/veya kurumun internet sitesinin bu bölümüne girildiğinde çok daha değişik ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerin alımı konusunda Teknosa her bütçeye uygun bir ödeme biçimi çıkarır. Peşin olarak ya da taksitle bu ürünlerin alınması kolayca mümkündür. Philips markasının tüm ürünleri CE işaretli ve garantili olan ürünler. Bunun yanı sıra Philips markasının ülke ölçeğinde yaygın bir teknik servis ağının olası yaşanan sorunların kolayca ve kısa sürede garantili olarak çözülebileceğini de anımsamak gerekiyor.

Saç Kesme Makinası Fiyatları

Erkek bakım seti grubunda yer alan saç kesme makineleri erkeklerin saçı ne olursa olsun kendi başlarına saçlarını hiçbir yardım almadan kesmelerine olanak veren elektrikli küçük cihazlardır. Bu ürünler farklı markalarda, farklı tasarımlarda, kimi zaman farklı renklerde, farklı güçlerde olan ürünlerdir ve tüm bu değişken parametrelere göre fiyatlar değişiklik arz etmektedir. Yani rakamlar ürün özelliğine göre değiştiği için bu alanda net bir rakam vermek söz konusu değildir. Bir markanın birden fazla saç kesme makinesi olabilmekte ama ürün özelliğine, yanında yer alan ek aparatlara göre rakamlar çok ciddi farklılıklar gösterebilmektedir. En uygun fiyata çok değişik ürünün bulunduğu mağazalardan güvenle alışveriş yapmak mümkündür.

Tıraş ve Vücut Tüyü Kesme Makinası Çeşitleri

Tüyler erkekler için bile olsa çok hoş görüntü vermeyebiliyor. Üstelik koltuk altı gibi bölgeler görünür olmasa bu bölgelerde yer alan tüylerden kurtulmak bakımlı olmanın en koşulları arasında yer alıyor. Keza kimi insanlar bıyık ve sakaldan hoşlanmıyor ve/veya kendilerince bir şekil vermek istiyorlar ki bu durumlarda da tıraş ve vücut tüyü kesme makineleri devreye giriyor. Bu alanda en basit pratik olarak kullanılabilecek ürünler arasında One Blade teknolojisinde olan ürünler geliyor. Her yerde sorunsuz bir biçimde kullanmak mümkün. Set olarak satılan ürünler yanında saç kesme makineleri, vücutta yer alan tüylerden kurtulmak için kullanılan makineler, kulak ve burunda yer alan istenmeyen tüylerin alınması için olan makineler, saç şekillendirme cihazları bu grupta söylenebilecek olan ürünlerdir. Güçlerine, tasarımlarına ve diğer özelliklerine göre kendi içlerinde farklılıklar arz ederler. Tıraş makinesi fiyatları tıraş seti grubunda yer alan ürünler son derece özel olan ürünlerdir günümüzde çok sayıda bu alanda ürün karşımıza çıkmaktadır. Erkek bakım ürünleri arasında en çok ürünün bulunduğu tıraş makinesi fiyatları konusunda net bir rakam söylemek olası değildir. Ancak Teknosa bakımlı erkekler için uygun fiyatlı tıraş makineleri sunar. Ürünün gücü, markası, tasarımı yanında ayrıca aparat olup olmamasına göre rakamlar değişiklik göstermekle beraber her bütçeye uyan tıraş makinesi, Teknosa mağazalarında bakımlı olmak konusunda yarışan erkekleri beklemektedir.