text.skipToContent text.skipToNavigation

DYSON Süpürgeler Fiyatları ve Modelleri

Süpürgeler
MARKALAR
FİYAT
Renk
Gürültü Seviyesi
STOK KONUMU

Süpürgeler için 1 ürün bulundu

%20 2.999 TL 2.399 TL

Dyson süpürgeler


Marka, ismini ilk torbasız süpürgeyi icat eden James Dyson'dan almıştır. Elektrikli süpürgeler, günümüzde evler, iş yerleri, kafeler gibi toplu mekanların temizliği için kullanılan, yaşam kalitesini artıran elektronik ev aletlerindendir. Bu elektronik ev aletleri sayesinde halıların temizliği, mobilyaların temizliği ve hatta duvarların temizliği yapılabilir. Dyson markasının ürettiği süpürgeler güçlü toz hapsetme özelliğine sahiptir ve bu aletleri üreten birçok marka ile kıyaslandığı zaman daha çok tercih edilirler.


Dyson süpürge modelleri


Dyson süpürgelerinin, her beklentiyi karşılayabilecek düzeyde fonksiyonlara sahip model alternatifleri bulunur. Bu modellerin kendilerine özgü teknik özellikleri ve kullanım avantajları vardır.


Dyson DC51 Multi Floor Süpürge


Bu model çift sıralı radial siklonlardan oluşur. Her sırada toplamda 19 tane siklon paralel bir hizada dizilmiştir. Bu sayede mikroskobik kalıntıların emilimini dahi gerçekleştirebilme özelliğine sahiptirler. Cihaz 5.4 kilogram ağırlığına sahip olduğundan kolayca taşınabilir ve pratik bir kullanım imkanı sunar. Bunun yanı sıra güçlü materyallerden üretildiği için dayanıklıdır ve uzun vadeli kullanımlar için idealdir.


Dyson DC42 Allergy Süpürge


6.7 kilogram ağırlığına sahip bu ürün oldukça hafiftir ve rahatça oynatılabilir. Ürün uzayıp kısalabilen 4.5 metrelik bir boruya sahiptir. Bu sayede tavanların köşelerindeki tozlara kadar uzanabilir ve ulaşılması en zor yerlerde bile derinlemesine temizlik imkanı sunar. Tozlarla ve kir kalıntılarıyla dolan haznesini boşaltmak oldukça pratiktir. Sadece bir düğme hareketi ile dolan haznenin temizliği yapılabilir. Bu sayede hızlı ve hijyenik bir kullanım imkanı sunar.


Dyson Big Ball Multi Floor 2


Bu ürün kendine has ayırt edici özellikleri sayesinde piyasadaki tüm ürünlerden farklıdır. Çalışma esnasında devrildiğinde kendi kendini bir önceki konuma getirerek düzeltme özelliğine sahip bu ürün piyasadaki bu mekanizmayla tasarlanmış tek ürün olma özelliğine sahiptir. Bu özellik Ball teknolojisine has bir özelliktir. Bunun yanı sıra büyük hazne kapasitesine sahip olması sık sık hazne temizliği yapmayı engelleyerek daha uzun süreli kullanım imkanı sunar. Diğer makinelerden farklı olarak çalışma esnasında yüzde 25 oranında daha az ses ile çalışır. Bu sayede olası gürültülerin önüne geçilmiş olunur.


Dyson Cinetic Big Ball Animal Süpürge


Ball teknolojisi ile üretilmiş bu üründe tıpkı serisindeki diğer süpürgeler gibi devrildiği zaman eski konumuna gelebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra temizlenmesi gereken kirli atık torbaları ya da filtreleri bulunmaz.


Dyson DC33c Origin Süpürge


Çalışma esnasında çıkardığı ses oranı düşük olan bu modelin iki yönlü yüzey aparatları bulunur. Hassas kıllardan üretilmiş fırça başlıklara sahip çok amaçlı aparatları vardır. Zeminlere yapışmış en zorlu kirlerin bile temizliğini kusursuz bir şekilde yaparlar.


Dyson elektrikli süpürge özellikleri:


Son teknoloji ile üretilmiş olan Dyson süpürgelerinin, alternatif markaların elektrik süpürgesi modellerinin aksine siklonları farklıdır. Markanın dikey süpürge modellerinde bulunan bu sikonlar daha fazla emilim göstererek daha fazla kiri ve tozu bünyesinde toplar ve haznesinde tutar. Gözle görülmeyecek büyüklükteki tozlar bazı filtreli ya da torbalı elektrikli süpürgelerin hava akımını sağlayan pervanelerini tıkarlar. Fakat Dyson süpürgelerinin gelişmiş fonksiyonel özelliklere sahip siklonları sayesinde gözle görülemeyecek kadar küçük tozların, bakterilerin ve küflerin makineye vakumlanması herhangi bir tıkama yapmaz. Dikey makinelerinin hortumları uzayıp kısalabilen bir formda dizayn edildiğinden en yüksek noktalardaki tozların temizliği de rahatlıkla yapılabilir. Ayarlanabilir uzunluktaki hortumları sayesinde kullanım kolaylığı sunan makinelerle dip köşe temizlik yapılabilir.


Dyson süpürge fiyatları


Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan Dyson süpürgelerinin farklı fiyat aralıkları vardır. Ürünün kullanım alanına ve işlevsel özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişir. En yüksek düzeyde performans gösteren ürünlerin teknik özellikleri de bu oranda daha fazla olmaktadır. Bu ürünlerin fiyat aralıkları normal fonksiyonlarda çalışan makinelere oranla daha yüksektir. Motor gücü yüksek olan ve yapıldığı malzeme kaliteli olan Dyson elektrikli süpürgelerin fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir. Modellerine göre farklı hizmetler sunan ve farklı fiyat alternatifleri bulunan her bütçeye uygun Dyson elektrikli süpürge makineleri mevcuttur. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da, elektronik ev aletleri kapsamında yapılan kampanyalar sürecinde üstün fonksiyonel özelliklere sahip ürünleri daha uygun fiyatlara satın alma avantajları yakalanabilir.