text.skipToContent text.skipToNavigation

Çocuklar, evde vakit geçirmek konusunda en çok zorlananlar olabilir. Teknosa, çocukların enerjilerini atabilecekleri aktiviteler bulmak konusunda ebeveynlerin yardımına koşuyor!

Motivasyonunuzu Kaybetmeyin

Evde eğitim döneminde her zaman yaptıkları gibi tenefüse çıkamamak, arkadaşları ile vakit geçirememek ya da öğretmeni ile bire bir iletişim kuramamak, çocuklar için motivasyon kırıcı durumlar olabilir. Ancak Teknosa, sunduğu ürün çeşitliliği ile çocukların motivasyonunu korumak için yanınızda. Dilerseniz online eğitim dönemi sonrası, çocuklarınızı Teknosa ürünleriyle ödüllendirebilirsiniz.

Bu dönemde çocuğunuz gibi siz de ara ara motivasyon kaybı yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda dışarıya çıkacağınız ilk gün neler yapacağınızı planlayabilirsiniz. Örneğin; dışarıya güvenle çıkılabilecek zamanlar geldiğinde çocuğunuzla parkta yapacağınız bir scooter gezisi, evde kalmanın bütün stresini yok edebilir. Rüzgarın sesi, saçlarınızın savrulması, teninize nüfuz eden güneş, çocuğunuzun kahkahası ve ailenizle yapacağınız sakin bir piknik bütün yorgunluğunuzu alacaktır. Çocuğunuzun sevdiği scooter modellerini değerlendirebilir, cebinize uygun scooter fiyatları ve daha fazlası için scooter kataloğuna ailenizle birlikte göz atabilirsiniz!

Modern uçurtma olarak kabul edilen drone ile sevdiklerinizle geçirdiğiniz her dakikayı kaydederek unutulmaz anılara çevirebilirsiniz. Hem uçurması kolay hem de çok eğlenceli drone’lar sayesinde paha biçilmez anılar biriktirmeniz mümkün. Üstelik evde kaldığımız bu dönemlerde balkona çıktığınız vakitleri kısa mesafe drone uçurarak da değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak drone modelleri ve drone fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun, sizin çocukluğunuzdan bir parça yaşamasını isterseniz Teknosa’da dilediğiniz uzaktan kumandalı araba modelini bulabilirsiniz. Onların yaşındayken büyülenmiş bir şekilde peşinden koştuğunuz uzaktan kumandalı arabalar, sizi çocukluğunuza geri götürürken aynı zamanda çocuklarınızla bağınızı kuvvetlendirmeye yardımcı olabilir. Uzaktan kumandalı araba fiyatları ve daha fazlasını Teknosa’da bulabilirsiniz.

Evde Çocuğunuzun Gelişimine Ara Vermeyin

Evde geçirdiğiniz zamanları çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Teknosa’da bulabileceğiniz çeşitli eğlenceli hobi ürünleri sayesinde en değerlinizin gelişimine katkıda bulunabilir, kim bilir, belki yeni yeteneklerinizi onunla beraber keşfedebilirsiniz.

Eğer yavrunuzun müzikal yeteneğine güveniyorsanız müzik enstrümanları kategorisine onunla birlikte göz atmak isteyebilirsiniz! Üstelik internette bulabileceğiniz online müzik dersleri ile hem siz hem de çocuğunuz yepyeni bir hobi kazanabilirsiniz. Evde vakit geçirme konusundaki en büyük yardımcınız olacak müzik aletlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Evde oturmayı çocuğunuz için daha verimli bir hale getirmek isterseniz bilim setleri tam size göre. Beraber yeni şeyler öğreneceğiniz ve öğrenmekle kalmayıp üstüne deneyler yapabileceğiniz bu bilim setleri sadece eğlenceli değil aynı zamanda öğretici de. Bilim setleri dışında da eğitici oyuncaklar da bulabileceğiniz Teknosa, ailenizle geçirdiğiniz her ana anlam katmak için yanınızda!