text.skipToContent text.skipToNavigation

CASPER Notebook Fiyatları ve Modelleri

Notebook
MARKALAR
FİYAT
Renk
Ön Kamera Çözünürlüğü
İşletim Sistemi Yazılımı
İşlemci ailesi
HD Türü
Ekran Kartı
Depolama ortamı
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Notebook için 9 ürün bulundu

%5 4.199 TL 3.999 TL
%6 4.999 TL 4.699 TL
%8 3.699 TL 3.399 TL
%13 4.799 TL 4.199 TL

Casper Laptop

Bilgisayar artık hemen hemen herkesin olmazsa olmazı haline gelmiş bir kişisel teknoloji ürünü. İçerdiği yazılımlar, programlar ve gerek iş gerek eğlence için kullandığımız çok önemli bir araç. Bilgisayarların taşınabilir forma ulaşmasıyla birlikte önemi de gittikçe artmaya başladı. Casper laptop arayan her kullanıcıya hitap edebilecek özelliklere sahip modelleri piyasaya sürmüş durumdadır. Casper bilgisayar teknoloji üreten ve avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunan teknoloji şirketlerinin başında gelmektedir.

Casper Laptop Fiyatları

Uygun fiyat ve taksit avantajıyla Casper bilgisayar sahibi olmak çok kolay. Casper bilgisayar fiyatları sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Ürünün içerdiği işlemci, ekran kartı, ekran boyutu ve teknolojisi fiyata etki eden özelliklerden sadece bazılarıdır. Casper laptop fiyatlarını ve modellerini Teknosa mağazaları ve teknosa.com'dan takip edebilirsiniz.

Casper Nirvana

Casper laptop dendiğinde ilk akla gelen model Casper Nirvana laptop modelleridir. Nirvana ismiyle piyasaya sürdüğü seriler oldukça dikkat çekmektedir. Nirvana serisi HD ya da Full HD ekranları, ergonomik tasarımları, bazı modellerinde yer alan Dolby Digital ses sistemiyle performans ve estetiği aynı cihazda kullanıcısıla sunuyor. Markanın en popüler modelleri arasında ise Casper Nirvana NB 15.6 modeli dikkat çekiyor. Casper i7 işlemciye sahip modeli ile bir çok bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekiyor. Casper Nirvana C900 modeli ise yine dikkat çeken modellerin başında geliyor.