Beyaz Eşya ve Ankastre Fiyatları ve Modelleri

Beyaz Eşya ve Ankastre
MARKALAR
FİYAT
Net Kapasite
Su Tankı Kapasitesi
Gürültü Seviyesi
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Beyaz Eşya ve Ankastre için 331 ürün bulundu

%6 8.999 TL 8.499 TL
%4 7.379 TL 7.099 TL
%16 4.429 TL 3.699 TL
FAKİR
%12 599 TL 529 TL
%12 599 TL 529 TL
%12 1.299 TL 1.139 TL

Beyaz eşya ve Ankastreler

Beyaz eşya bir evin olmazsa olmazıdır. Buzdolabından tutun da dikiş makinesine kadar her şey evimizin bir parçası ve hayatımızın kolaylaştırıcısıdır. Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Alacağımız beyaz eşyanın enerji tasarrufu yapması; günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse enerji tasarruflu olmayan beyaz eşya kalmadı ancak yine de ürünü alırken A+++ enerji tasarruflu beyaz eşyaları tercih etmemiz hem bizim bütçemiz için hem de dünyamızdaki kaynakların verimli kullanılması açısından önemlidir. Beyaz eşya satın alırken dikkat etmemiz gereken bir başka nokta ise zamandan tasarruftur. Beyaz eşya satın alırken çalışma sürelerine de dikkat etmemiz gerekmektedir. Teknosa Beyaz eşya kampanyaları ile ilgili bilgilere ulaşmak, ihtiyacınız olan beyaz eşyaya en kısa sürede ve en uygun koşullarla ulaşmak için yapmanız gereken size en yakın Teknosa mağazasını ziyaret etmek veya Teknosa.com'u tıklamak!

Beyaz Eşya ve Ankastre

En çok tercih edilen beyaz eşya markaları

Beyaz eşya kategorisi oldukça geniştir. Bundan dolayı en çok şu marka tercih edilmektedir gibi bir cümle kurmak mümkün değildir. Beyaz eşya firmaları arasından seçim yapmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi de markanın sunduğu teknolojidir. Çünkü her markanın farklı özellik ve teknolojileri bulunmaktadır. Bu nedenle her ürün özelinde farklı markalar ve farklı modeller de öne çıkabilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen buzdolabı markası ile en çok tercih çamaşır makinesi markası farklı olabilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen ankastre set bosch ankastre set olurken, çamaşır makinesinde en çok tercih edilen samsung çamaşır makinesi olabilir. En çok tercih edilen beyaz eşya markası konusunda kararsız kaldıysanız kullanıcı yorumlarını incelemeniz de faydalı olacaktır. Beyaz eşya markası tercihlerini biraz da beyaz eşya kampanyalarının belirlediği görülmektedir. Beyaz eşya alırken hangi markayı alacağınıza karar veremediyseniz öncelikle beyaz eşya fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra incelediğiniz beyaz eşya fiyatlarına göre ortalama bir bütçe oluşturmanız gerekir. Bütçeniz doğrultusunda marka ve modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

Beyaz Eşya markaları

Beyaz eşya seti

Beyaz eşya firmaları kullanıcılarının satın alma tercihlerini kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için beyaz eşya setleri hazırlayarak piyasaya sunmaktadırlar Örneğin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve davlumbaz bir beyaz eşya seti olarak adlandırılabilir. Ocak, fırın ve davlumbaz birleşince ankastre set adını alır. Beyaz eşya firmaları da birbiriyle uyumlu modelleri bir araya getirerek kendi beyaz eşya setlerini oluşturabilmektedir. Özellikle bazı dönemlerde beyaz eşya düğün paketi ismiyle farklı modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadırlar. Beyaz eşyaları set halinde almak daha uyguna alma imkanı sunduğu gibi seçim yaparken zamandan tasarruf etmemizi de sağlayacaktır. Bazı durumlarda oluşturulmuş beyaz eşya setlerinden yararlanmak yerine kendi beyaz eşya setinizi oluşturmak isteyebilirsiniz. İşinize en çok yarayacak olan modellerden oluşan kendi setinizi de oluşturarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bütçenize en uygun ve en dayanıklı, zevklerinize en uygun, istediğiniz renk ve özelliklerde beyaz eşya setlerine Teknosa mağazaları ve teknosa.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ankastre Setler

Beyaz Eşya Fiyatları

Beyaz eşya fiyatları beyaz eşyanın markasına, kalitesine, rengine, işlevine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kurutmalı çamaşır makineleri ile kurutmasız çamaşır makinelerin fiyatları birbirinden farklıdır. Hangisini alacağımız tamamen bizim seçimimize kalmıştır. Beyaz eşyaların fiyatlarını her ne kadar adı beyaz eşya da olsa renkleri de etkilemektedir. Rekabet piyasasında beyaz eşya şirketleri sık sık beyaz eşya kampanyaları yapmaktadırlar. Bundan dolayı fiyatlarda bir netlik yoktur. Ayrıca sık sık yeni beyaz eşya modellerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte beyaz eşyaların fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatları etkileyen bir başka unsur ise beyaz eşya markalarıdır. Çamaşır makinelerinin fiyatlarına bakacak olursak; kurutma özelliği olup olmamasına göre, çalıştırıldıktan sonra yeniden çamaşır atılıp atılmaması durumuna göre ve tabi ki markasına göre değişiklik gösterir. Aradığınız her beyaz eşya markası, beyaz eşya kampanyaları ve karşılaştırma imkânı ile tüm Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com ‘da mevcut!